Рахманін називає ймовірних замовників вбивства Гандзюк - Україна - dt.ua

Рахманін називає ймовірних замовників вбивства Гандзюк

10 листопада, 2018, 09:19 Роздрукувати

Пошук замовника — компетенція СБУ, винесення вироку — прерогатива суду.

© Ганна Здоренко, DT.UA

"Випереджаючи очікувану нервову реакцію деяких керівників правоохоронної системи, відразу обмовимося, що ніщо з наведеного нижче не є горезвісним "зливом" з матеріалів розслідування. Всі відомості, що наводяться в тексті, отримані із відкритих джерел — матеріалів ЗМІ і бесід з політиками, журналістами і громадськими діячами, чиї імена, на їх прохання, ми не називаємо", — у своїй статті пише Сергій Рахманін, перший заступник головного редактора DT.UA.

Він називає ймовірних замовників вбивства Катерини Гандзюк. На його думку, це могли бути з різним ступенем імовірності Кирило Стремоусов, Ілля Ківа, Микола Паламарчук, Ігор Павловський, Владислав Мангер, Ігор Пастух, Андрій Гордєєв або Євген Рищук.

"Пошук замовника — компетенція СБУ, винесення вироку — прерогатива суду. Додамо лише одне: завзятість, з якою провладні сили перешкоджали створенню тимчасової слідчої комісії парламенту, не здатної вплинути на хід слідства, але здатної привернути увагу до ефективності розслідування, наводить на тужливі думки, — зазначає оглядач. — За нашими відомостями, Банкова давала згоду на створення ТСК тільки за умови, що її діяльність буде завершена до закінчення року. Очевидно побоюючись, щоб підвищена увага до справи Гандзюк не завадила планам влади на 2019-й — рік подвійних виборів".

Детальніше про аналіз потенційних замовників вбивства Катерини Гандзюк читайте в матеріалі Сергія Рахманіна "Порука" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №15, 20 квітня-25 квітня Архів номерів | Зміст номеру < >