Рабінович відхрестився від графіті з його зображенням на місці "Ікон Революції"

Фото
Поділитися
Інцидент розслідуватиме Печерське відділення столичної поліції.

Член парламентської фракції "Опозиційного блоку", лідер партії "За життя" Вадим Рабінович стверджує, що не має відношення до появи графіті з його зображенням на місці "Ікон Революції" на вулиці Грушевського в Києві.

"Мені не відомі джерела походження тієї дурної та підлої провокації, яку хтось намалював на вулиці Грушевського... Жодного відношення до цього ні я, ні партія "За життя" не маємо!", - сказано в повідомленні, опублікованому на офіційній сторінці Рабиновича в Facebook у середу, 4 жовтня.

Він не виключив, що до провокації причетні члени партії "Опозиційний блок".

"Не виключаю, що це в безсилій злобі зробив хтось із "Опозиційного блоку", який я критикував і критикую за зраду інтересів виборців... Тим більше, що такими провокаційними графіті вони бавилися у своєму "регіональному" минулому", - йдеться в повідомленні прес-служби політика.

У прес-службі Головного управління національної поліції у Києві в коментарі "Українській правді" повідомили, що заяву про правопорушення надійшла об 11:50 вівторка. Розслідування доручили Печерському районному відділенню поліції.

Як повідомлялося, 3 жовтня на місці скандально знищеного вуличного триптиха "Ікони Революції" на вулиці Грушевського з'явилися три портрета Вадима Рабиновича і написи з назвою його партії "За життя".

3 вересня власники меблевого магазину Emporium, розташованого на вулиці Грушевського в Києві, змили графіті, зроблені на стіні будівлі під час Революції Гідності, - портрети українських поетів Тараса Шевченка, Лесі Українки та Івана Франка, стилізовані під учасників Євромайдану.

Керівник магазину Ігор Доценко запропонував всім бажаючим придбати копії знищених графіті на ринку.

У відповідь на дії і риторику Доценко група активістів провела акцію під магазином, розбила скло і списала вітрини гаслами.

Наказом Міністерства культури України №869 від 15 жовтня 2014 року місце бойових дій і масової загибелі громадян в районі вулиці Грушевського у Києві під час акцій протесту в лютому 2014 віднесено до об'єктів культурної спадщини, пошкодження або знищення яких тягне за собою залучення до кримінальної відповідальності за ст. 298 КК України. Вона передбачає відповідальність у вигляді штрафу в розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від двох до п'яти років.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі