Пропозиція "Голосу" заблокувати ринок землі та інші першоквітневі жарти

Доповнено
Поділитися
Пропозиція "Голосу" заблокувати ринок землі та інші першоквітневі жарти Не всі першоквітневі жарти змогли розсмішити українців
Якщо спочатку коронавірус, продовольча паніка і карантин викликали феєричний сплеск дотепів, мемів і комічних відео, то День сміху, замірявши температуру "настрою по палаті", вказав на занепад сил.

День сміху не обходиться без традиційних першоквітневих розіграшів, жартів та інших проявів людського дотепності. Однак у 2020 році їх урожай виявився не дуже багатим.

Якщо спочатку коронавірус, продовольча паніка і карантин викликали феєричний сплеск дотепів, мемів і комічних відео, то День сміху, замірявши температуру "настрою по палаті", вказав на занепад сил.

Зокрема, засновник благодійного фонду "Повернись живою" Віталій Дейнега розмістив у Facebook іронічне повідомлення про небажання жартувати цього дня.

Відзначилися і депутати парламентської фракції "Голосу" Ярослав Железняк і Володимир Цабаль, які зареєстрували проект постанови про скасування закону про обіг сільськогосподарських земель. Ця політична сила послідовно відстоювала скасування мораторію і запуск ринку землі, проте жарт парламентаріїв, судячи з коментарів під постом Железняк в Facebook, оцінили далеко не всі прихильники політсили.

Пропозиція "Голосу" стала 12-м серед аналогічних проектів, поданих депутатами від "Батьківщини" за ці два дні.

Внесення до Раду такого проекту Железняк пояснив бажанням потролити популістів в українському парламенті, які намагаються заблокувати запуск ринку землі.

"Наша постанова має така підводка і текст, якщо ви проголосуєте "за", то вас можна вважати щирим фанатом ринку землі. Ну або якщо голосуєте "проти" те підтримуєте вже прийнятий закон про ринок землі. І навіть "утримався" або "не голосував" не рятує", - пояснив депутат.

Зокрема, в пояснювальній записці до документа сказано: "Прийняття проекту Закона України безумовно є діями на благо і добробут Українського народу.

Втім, на жаль, у зв'язку із запровадженням обмежувальних заходів на період карантину і хворобою ряду народних депутатів, не всі народні депутати України змогли виконати свій конституційний обов'язок, підкріплений присягою. Лише 259 народних депутатів України змогли проголосувати "За" зазначений законопроект і запустити вільний обіг земель сільськогосподарського призначення.

Враховуючи викладене, представляється необхідним скасувати результати голосування, щоб в подальшому ще більше народних депутатів змогли проголосувати за вказаний законопроект. Це дозволить продемонструвати, що в парламенті значно більше, ніж 259 народних депутатів, не є популістами в питанні відкриття вільного обігу земель сільськогосподарського призначення".

Певний резонанс у соціальних мережах викликала жартівлива новина про начебто ініційовану Дональдом Трампом грошову реформу, що передбачає виведення з обігу банкнот номіналом 50 і 100 доларів. Цю новину розмістив один з російських ресурсів. Основою для фейку стл реальний указ президента СРСР Михайла Горбачова від 22 січня 1991 року про виведення з обігу "п'ятдесяток" і "сторублівок" зразка 1961 року й обмеження видачі готівкових грошей з ощадних вкладів громадян.

Одним словом, особливого бажання жартувати багато стомлені карантином українці в цьому році не демонстрували.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі