Державне бюро розслідувань прапор та емблема - Президент затвердив символіку ДБР - Україна - dt.ua

Президент затвердив символіку ДБР

20 травня, 01:25 Роздрукувати

Емблема і прапор Державного бюро розслідувань та порядок їх використання затверджено указом президента Порошенка.

У Держбюро розслідувань з'явилися затверджені емблема і прапор © ДБР

Президент України Петро Порошенко своїм указом затвердив символіку Державного бюро розслідувань і порядок її використання. До указу, підписаного главою держави в неділю, 19 травня, додаються опис і малюнки прапора і герба ДБР.

В якості емблеми Бюро затверджено темно-синій п'ятисторонній щит зі срібним обрамленням. У центрі щита – видовжений шестикутник з паралельними боковими сторонами, з обох боків якої розміщені видовжені срібні паралелограми. У нижній частині щита – напис "ДБР" срібними літерами.

ГБР
president.gov.ua

Прапором ДБР стало прямокутне полотнище темно-синього кольору із співвідношенням сторін 2:3.У центрі прапора – основний елемент емблеми Бюро без написів. Висота зображення шестикутника становить ½ ширини прапора.

ГБР
president.gov.ua

Емблема і прапор затверджені як офіційні символи ДБР, вони вказують на приналежність до Бюро.

Емблема розміщується у службовому кабінеті директора ДБР. Її можна відтворювати на відомчих відзнаки, бланках ДБР, адміністративних будівель, де розміщуються підрозділи Бюро, а також на службових автомобілях.

Прапор також розміщується у кабінеті директора ДБР і на адміністративних будівлях. Він також може використовуватися під час проведення офіційних заходів і урочистостей за участю Бюро.

Зображення символіки ДБР може відтворюватися в друкованій, сувенірній, інформаційній продукції, кіно-, фото - і відеоматеріалах, що виробляються Бюро або на його замовлення.

В інших випадках особливості використання символіки ДБР визначаються директором відомства.

Указ президента набирає чинності з моменту його оприлюднення.

Читайте також: Рада розблокувала набір оперативників і запровадила спецзвання у ДБР

Державне бюро розслідувань розпочало свою роботу в листопаді 2018 року. За результатами конкурсу були призначені директор ДБР, його заступники, начальники територіальних управлінь, більше 300 слідчих і інші співробітники.

Сім створених територіальних управлінь ДБР розташовані в Києві, Краматорську, Львові, Мелітополі, Миколаєві, Полтаві та Хмельницькому. При цьому в бюро сформували слідчі підрозділи за трьома напрямками: розслідування злочинів у сфері службової діяльності та корупції; розслідування злочинів, скоєних працівниками правоохоронних органів і в сфері правосуддя; розслідування військових злочинів.

Детальніше про роботу ДБР читайте у статті Олександра Леменова й Ігоря Гавриленка "Старт ДБР: злови мене, якщо зможеш!" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №22-23, 15 червня-21 червня Архів номерів | Зміст номеру < >