Адекватний діалог із штабом Зеленського виглядає неможливим - експерт - Україна - dt.ua

Представники штабу Зеленського унеможливлюють якісний діалог про справжні виклики — експерт

15 квітня, 2019, 17:09 Роздрукувати

Використання неправдивих даних в критиці опонента викривлює дійсність.  

© Володимир Зеленський / Facebook

Якісний діалог із штабом кандидата в президенти коміком Володимиром Зеленським неможливий, пише у своїй статті для DT.UA віце-президент Київської школи економіки Інна Совсун. Зокрема вона вказує на використання делегатом команди Зеленського несправжніх даних для критики роботи опонента.

"Йдеться не просто про випадкову людину, а про людину, котра називає себе експертом з освітніх питань і представляє Український інститут майбутнього, який намагається позиціонувати себе як незалежний експертний центр. Ця ж людина є частиною команди можливого майбутнього президента України. І коли такі люди маніпулюють або ж просто не знають базових показників, які описують систему освіти, то це унеможливлює якісний діалог про справжні виклики, які стоять перед освітою та суспільством у цілому", - зазначає Совсун, маючи на увазі інтерв'ю Сергія Бабака.

Автор зазначила, що представник команди Зеленського не просто неправильно сформулював проблему, але при її окресленні вдався до ігнорування чи вигадки базових статистичних даних.

"Чи не найдивнішим елементом інтерв'ю є те, що нагромадження неправдивих суджень при цьому поєднується з тезами про важливість освіти для демократичного розвитку суспільства, про важливість навчання інформаційної гігієни та критичного мислення. … Висловлення ж неправдивих суджень і мовчання, коли їх висловлюють інші, — це крок назад на й без того складному шляху до омріяного суспільства щасливих і вільних людей", - пише Інна Совсун.

Читайте також: У Зеленського щонайменше тричі спирались на вигадані дані про українську освіту

Детальніше про використання недостовірних фактів при формуванні передвиборної програми Володимира Зеленського читайте в матеріалі Інни Совсун "Зелене світло некомпетентності: освітня експертиза кандидата в президенти".

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1288, 28 березня-3 квітня Архів номерів | Зміст номеру < >