Повернутися назад хочуть більше 40 відсотків переселенців з Донбасу

Поділитися
Повернутися назад хочуть більше 40 відсотків переселенців з Донбасу Багато переселенці з Донбасу хочуть повернутися додому © pravdoryb.info
Три чверті переселенців покинули свої будинки вперше в житті.

Представники Світового банку досліджували соціально-економічне становище переселенців з Донбасу і прийшли до висновку, що значна їх частина бажає повернутися назад.

Таке бажання висловили 42% опитаних переселенців. Ще 34% опитаних не хочуть повертатися, а 26% вважають, що будуть змушені виїхати назад в зв'язку з високими цінами на оренду житла і труднощами з працевлаштуванням, повідомляє Міністерство з питань тимчасово окупованих територій з посиланням на дослідження Світового банку.

Дослідження показало, що 75% переселенців залишили свої будинки вперше в житті. Половина переселенців не відвідувала колишнє місце проживання після переїзду, а 25% - регулярно відвідують своїх родичів на окупованих територіях.

68% опитаних вважають, що після переселення їх фінансове становище погіршилося, при цьому про погіршення життя за останній рік говорять 75% мешканців приймаючих громад.

Нагадаємо, станом на 16 січня Міністерство соціальної політики зареєструвало більше 1,3 мільйонів сімей вимушених переселенців з Криму та Донбасу.

Раніше голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський заявив, що на повне відновлення зруйнованої інфраструктури Донбасу потрібно понад 20 мільярдів доларів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі