Порошенко сподівається на якнайшвидше звільнення українських в'язнів із російських тюрем

Поділитися
Порошенко сподівається на якнайшвидше звільнення українських в'язнів із російських тюрем Україна докладе всіх зусиль для звільнення українців із російських тюрем © president.gov.ua
України, як член Ради ООН з прав людини, використає для цього всі наявні інструменти.

Україна продовжить роботу зі звільнення українських заручників з окупованих Донбасу та Криму, які утримуються в російських тюрмах, повідомив Петро Порошенко під час зустрічі з главами дипломатичних представництв та міжнародних організацій.

"Нинішнього року ми працюватимемо для якнайшвидшого повернення в Україну інших українських заручників з окупованих Донбасу та Криму і політичних в'язнів, які утримуються в російських тюрмах. Ми чекаємо, ми сподіваємось побачити їх в Україні", - говорить Президент.

Глава держави також наголосив, що реінтеграція окупованих українських земель відбуватиметься мирним, політико-дипломатичним шляхом, а закон, який наразі розглядається в українському парламенті, стане сигналом для Донбасу і Криму, що "ви є невід'ємною частиною України і ми зробимо все можливе для того, щоб ви якнайскоріше повернулися додому".

Насамкінець, Порошенко подякував світу за підтримку України та за проголосовану резолюцію ГА ООН щодо прав людини в окупованому Криму.

"Минулого року Україна завершила своє непостійне членство в Раді Безпеки ООН. Дякую всім партнерам, з якими ми працювали в цьому форматі протягом двох років. Як новообраний член Ради ООН з прав людини на наступний трирічний період, Україна використовуватиме всі наявні інструменти для протидії порушенням прав людини на окупованих територіях та у всьому світі", - підсумував Гарант.

Раніше Президент помилував громадянку України, яка здійснила тяжкий злочин проти країни, аби продовжити процес звільнення українських заручників з ОРДЛО.

Наразі Верховна Рада продовжує розглядати правки до законопроекту "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях". Напередодні депутати розглянули 481 правку із 673 запропонованих. Проект закону був принятий у першому читанні в жовтні 2017 та визначає ОРДЛО як тимчасово окуповану територію, де збройні сили РФ і окупаційна адміністрація РФ встановили і здійснюють окупаційну владу і загальний контроль з Російської Федерації. Військову присутність України в Донбасі названо заходами по забезпеченню національної безпеки і оборони.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі