Євробачення - Половина українців люблять Євробачення, третина – байдужі - Україна - dt.ua

Половина українців люблять Євробачення, третина – байдужі

4 травня, 2017, 16:04 Роздрукувати

Українці вірять, що країна проведе Євробачення гідно, тільки 4% громадян нічого не знають про конкурс.

Тільки 7% українців ненавидять Євробачення як явище © Василь Артюшенко, DT.UA

У кожного другого жителя України (50%) сформувалося в цілому позитивне ставлення до щорічного пісенного конкурсу Євробачення, свідчать дані опитування Research & Branding Group.

Негативне ставлення до нього відчувають 7% українців. Для кожного третього жителя України (35%) Євробачення байдуже, а ще 4% опитаних нічого про нього не знають.

До того, що Україна до 2017 року приймає Євробачення, позитивно ставиться половина жителів країни (49%), а нейтрально-байдуже – 39%. Негативно до цього факту, як і до конкурсу в принципі, відносяться лише 7% українців.

Майже дві третини українців (60%) упевнені, що Україна зможе забезпечити гідне проведення цьогорічного Євробачення. Протилежної думки дотримується 17% опитаних, а 23% – не змогли дати однозначну відповідь на питання.

Найбільше в успішне проведення Євробачення-2017 вірить молодь (71%). Однак і серед найбільш песимістичною частини населення – тих "кому за 60" – в успішне проведення цьогорічного конкурсу вірить кожен другий (53%).

1
Research & Branding Group

Дослідження проводилося компанією R&B в період з 22 квітня по 2 травня 2017 року серед 1801 осіб по всій території України за винятком Криму та ОРДЛО. Помилка вибірки склала 2,4% при рівні довірчої ймовірності Р=0,95.

Дивіться також фото: У Києві відкрили фан-зону для гостей Євробачення-2017

Детальніше про підготовку України до пісенного конкурсу читайте в матеріалі "Місяць до Євробачення-2017: бюджети та карети, Джамала і Проскурня" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №27, 13 липня-19 липня Архів номерів | Зміст номеру < >