Побузький феронікелевий комбінат продовжує удосконалення інтегрованої системи менеджменту за стандартами ISO - Україна - dt.ua

Побузький феронікелевий комбінат продовжує удосконалення інтегрованої системи менеджменту за стандартами ISO

11 жовтня, 19:22 Роздрукувати

На сьогодні підприємство підтвердило відповідність трьом міжнародним стандартам.

© uk.wikipedia.org

Побузький феронікелевий комбінат – одне із перших підприємств України, яке пройшло сертифікацію за стандартом ISO 45001:2018 (Сертифікація системи менеджменту охорони праці та виробничої безпеки). 

ISO 45001:2018 – принципово нова система сертифікації, спрямована на запобігання виробничого травматизму і професійних захворювань, а також на забезпечення безпечних і здорових робочих місць. 

"Це наступний крок у приведенні систем управління українським виробництвом до міжнародних стандартів, прийнятим для всіх активів групи Solway, і частина стратегії сталого розвитку ПФК", – повідомила прес-служба ПФК у відповідь на відповідний запит ЗМІ.

Протягом аудиту експерти оцінювали організацію робочих місць, забезпечення працівників комбінату спецодягом та іншими засобами індивідуального захисту, рівень проведення заходів щодо запобігання травматизму, якість документообігу та відповідність вимогам стандарту. Аудитори відзначили високий рівень компетенції співробітників, відповідальних за охорону праці та промислову безпеку. 

"Побузький феронікелевий комбінат, як і будь-яке інше металургійне підприємство, є об'єктом підвищеної небезпеки. Інвестори і керівництво заводу приділяють особливу увагу питанням охорони здоров'я, безпеки праці та екології. Всі процеси у компанії побудовані відповідно до вимог і норм законодавства України в галузі охорони праці", – підкреслюють у прес-службі комбінату. 

Не менш важливим аспектом протягом аудиту виступає аналіз взаємовідносин підприємства зі всіма зацікавленими сторонами, включаючи персонал і місцеву громаду. При цьому акцент робиться на залученість персоналу до оцінки і мінімізації ризиків, що пов'язані з охороною праці та безпекою на виробництві, а також із реалізацією екологічних програм на підприємстві. 

Наразі інтегрована система менеджменту (ІСМ) ПФК включає в себе: систему менеджменту якості за стандартом ISO 9001:2015, систему екологічного менеджменту за ISO 14001:2015, систему менеджменту охорони здоров'я та безпеки праці ISO 45001:2018. 

За інформацією прес-служби комбінату, проведення наступних аудитів заплановане на 2020-2021 рр.

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >