Питання, що стосуються ветеранів, будуть залишатися актуальними для України наступні 50 років — експерт - Україна - dt.ua

Питання, що стосуються ветеранів, будуть залишатися актуальними для України наступні 50 років — експерт

14 квітня, 2018, 16:54 Роздрукувати

Виклики у сфері безпеки та оборони вимагають прискорити пошук рішень.

© Facebook/Українська правда

Питання, що стосуються ветеранів, будуть залишатися актуальними для України, щонайменше, наступні 50 років.

Про це у своїй статті для DT.UA пише Леся Василенко. На її думку, виклики в сфері безпеки і оборони вимагають прискорити пошук рішень.

"Міністерство у справах ветеранів — це шанс докорінно змінити підходи до соціального захисту ветеранів. Однак його можна реалізувати тільки якщо буде дотримано низку вимог, враховані всі потенційні ризики і продемонстрована готовність до політико-правових рішень, — зазначає експерт. — Роботу Міністерства у справах ветеранів слід організувати за напрямками, що є найбільш актуальним для самих ветеранів. Відповідно, слід створити департамент соціальної підтримки та пільгового забезпечення, департамент охорони здоров'я ветеранів та департамент вшанування пам'яті та примирення поколінь ветеранів. Структурно — це своєрідний гібрид між американською та хорватсько. моделями".

Детальніше про створення Міністерства у справах ветеранів читайте в матеріалах Лесі Василенко "Міністерство у справах ветеранів: виклики та рішення" й Алли Котляр "Міністерство у справах ветеранів: таїнство зачаття" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1277, 11 січня-17 січня Архів номерів | Зміст номеру < >