Після захоплення КБ групи "Арей" креслення гусеничної платформи потрапили до Росії

Поділитися
Після захоплення КБ групи "Арей" креслення гусеничної платформи потрапили до Росії © arey.co
8 лютого 3D-макети гусеничної гібридної платформи, створені фахівцями "Арей", були опубліковані у Росії з повідомленням про те, що роботи над платформою вже виконуються.

Після захоплення КБ інженерної групи "Арей" креслення гусеничної платформи потрапили до Росії, йдеться у заяві інженерів.

Наголошується, що 31 березня 2017 року слідчому ГСУ СБУ М. Побережняку було повідомлено про захоплення КБ ІГ "Арей". Також були надані докази перебування в КБ комп'ютерів, документації військових розробок, креслень тощо.

У КБ була технічна документація на Гусеничну гібридну платформу (роб. назва "Рисак"). Проект цієї бойової машини був представлений ІГ "Арей" на нараді у ЦНДІ ЗСУ 15 січня 2016 року (протокол є у матеріалах КП!). Свідки - біля 30 офіцерів ЗСУ, які брали участь в обговоренні конструктивних рішень бойової машини і які підтримали необхідність подальшої роботи над нею.

Зазначається, що "Арей" продовжив роботу над РКД Гусеничної гібридної платформи і виконав значний обсяг конструкторських робіт.

"21 жовтня 2016 року завод АТЕК (на території якого розміщується "Арей", - ред.) захопили Нагребельний, Шейгас, Ільєнко. Захопленню сприяли певні високопосадовці СБУ. 31 березня 2017 року було захоплено КБ. З боку СБУ і ГСУ СБУ, зокрема, - повна бездіяльність, - йдеться у заяві.

8 лютого 2018 року 3D-макети Гусеничної гібридної платформи, створені фахівцями ІГ "Арей", були опубліковані у Росії з повідомленням про те, що роботи над Гусеничною гібридною платформою вже виконуються. У "Арей" наголошують, що були розміщені саме їхні креслення.

"Ми вимагатимемо розслідувань і покарань всіх причетних як до викрадення, так і покривання. У разі бездіяльності докладемо максимум зусиль, щоб довести дану інформацію до військового керівництва країн НАТО та громадян України", - заявили інженери.

Влітку повідомлялося, що юристи Інженерної групи "Арей", яка займається ремонтом та розробкою бронетехніки для ЗСУ, готують позов до британського суду у зв'язку із захопленням свого промислового цеху рейдерами.

Детальніше про ситуацію з "Ареєм" та проблеми переозброєння ЗСУ сучасною бронетехнікою читайте у статті Сергія Згурця "Броненепробивальність" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі