Після анексії Криму вірними присязі залишилися майже чотири тисячі українських військових - Міноборони

Поділитися
Після анексії Криму вірними присязі залишилися майже чотири тисячі українських військових - Міноборони З анексованого Криму повернулися майже чотири тисячі українських військових
На окупованій території залишилися майже десять тисяч колишніх військовослужбовців ЗСУ.

Після анексії Криму Російською Федерацією на материкову частину України повернулися майже чотири тисячі військовослужбовців з майже 13,5 тисяч дислокованих там, повідомляє "Крим. Реалії" із посиланням на відповідь Міністерства оборони України на запит народного депутата Дмитра Тымчука.

Так, до окупації півострова на його території дислокувались 13 468 військовослужбовців Збройних сил України. Більше чотирьох тисяч офіцерів і понад вісім – рядових, сержантів і старшин. З них повернулися 1649 офіцерів та 2342 особи рядового, сержантського і старшинського складу.

"Повідомляємо, що на 1 березня 2014 у військових частинах і установах Збройних сил України, дислокованих на території АР Крим, проходили службу 13 468 військовослужбовців, з них: офіцерського складу – 4637 осіб, рядового, сержантського і старшинського складу – 8831 людина. До материкової частини України прибув 3991 військовослужбовець, з них: офіцерського складу – 1649 осіб, рядового, сержантського і старшинського складу – 2342 людини", – наголошується в документі.

Крим.Реалії

Під час анексії Криму значна частина державних службовців, суддів і співробітників правоохоронних органів Автономної Республіки перейшли на бік окупантів.

До анексії у Криму працювали 2,3 тисячі штатних співробітників Служби безпеки України, на материкову частину України переїхали лише 215 з них, або менше 10%. Частина з тих СБУшників, що залишилися в Криму, звільнилася, частина перейшла на службу до ФСБ та інших російських силових відомств або в окупаційну адміністрацію півострова.

Наприкінці грудня 2015 року Вища рада юстиції рекомендувала президенту звільнити 276 суддів Автономної республіки Крим та міста Севастополя за порушення присяги.

У жовтні 2015 року перший заступник прокурора АР Крим Назар Холодницький повідомив про те, що українські суди заарештували майно 276 кримських суддів, підозрюваних у держзраді, на суму понад два млрд грн.

У 2016 році президент України Петро Порошенко і Верховна Рада звільнили кримських суддів, які перейшли на бік окупанта, за порушення присяги.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі