ООН попередила про тяжкі наслідки заборони "ЛНР" гуманітарних організацій

Поділитися
ООН попередила про тяжкі наслідки заборони "ЛНР" гуманітарних організацій Шимонович заявив, що в Донбасі є безліч прикутих до ліжка дітей, для лікування яких немає навіть найнеобхідніших медикаментів © cvk.gov.ua
Помічник генсека ООН закликав бойовиків відновити роботу міжнародних гуманітарних організацій.

Помічник генерального секретаря ООН з прав людини Іван Шимонович попередив про важкі наслідки для населення Донбасу, якщо "ЛНР" не дозволить міжнародним гуманітарним організаціям відновити роботу в регіоні.

Шимонович сказав, що йому невідомі причини, з яких бойовики взяли дане рішення.

"Я вважаю, що виганяти з країни ООН та інші гуманітарні організації – величезна помилка. Напередодні зими це загрожує особливо серйозними наслідками для мирного населення", - підкреслив помічник генсека ООН.

Іван Шимонович, який перебував в Україні з 20 по 25 вересня, повідомив, що бачив безліч прикутих до ліжка дітей, для лікування яких немає навіть найнеобхідніших медикаментів. За його словами, в Луганській і Донецькій областях існує гостра нестача антиретровірусних і психотропних препаратів.

9 вересня в Україні стартувала Програма ООН по підтримці працевлаштування переселенців з Донецької та Луганської областей. На даний час в Україні зареєстровано близько 1,5 млн переселенців, з яких 347 тисяч - працездатного віку. В рамках програми ООН планується працевлаштувати 1500 внутрішньо переміщених осіб, а з урахуванням створення приватних підприємств надати переселенцям до 4 тисяч робочих місць, рівень зарплати у яких може доходити до 600 доларів США.

1 вересня в ООН заявили, що всі гуманітарні організації стикаються з серйозними проблемами у наданні допомоги п'яти мільйонам людей, що постраждали в результаті тривалого конфлікту у Донбасі і гостро потребують підтримки.

На думку УКГП ОНН, два мільйони чоловік, що проживають на лінії зіткнення, є найбільш вразливою категорією і найбільш пріоритетною групою з точки зору надання гуманітарної допомоги. Близько половини цих людей живуть на підконтрольних Україні територіях, решта – на непідконтрольних.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі