Окупанти знімають фейкові відеосюжети про обстріли будинків місцевого населення – розвідка

Поділитися
Окупанти знімають фейкові відеосюжети про обстріли будинків місцевого населення – розвідка
"Акторів" з інших населених пунктів привозять у район лінії розмежування.

На окупованих територіях Донбасу стали більше створювати "фейкових" відеосюжетів про нібито "продовження обстрілів українськими підрозділами будинків місцевого населення". Про це повідомив речник Міноборони з посиланням на дані Головного управління розвідки.

"Для фабрикування неправдивих пропагандистських матеріалів у районах передових позиції з'єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ збільшено кількість знімальних груп, зокрема російських ЗМІ. Представників російської окупаційної влади зобов'язано сприяти роботі так званих "журналістів", зокрема забезпечувати кандидатами на роль "постраждалих від обстрілів", - йдеться у повідомленні.

Вказується, що власники будинків поблизу лінії розмежування відмовляються зніматися у неправдивих сюжетах, через що окупанти привозять "акторів" з інших населених пунктів.

Читайте також: Колишній тренер "Олімпіка" очолив "Карпати"

Зазначимо, що федеральним телеканалам РФ повністю або переважно довіряють 73% опитаних жителів ОРДЛО, іншої думки дотримується 11%. Російським телеканалам, які мовлять у прикордонних з Україною областях, повністю або переважно довіряють 56%, протилежну позицію займають - 15%. Подібні відповіді практично ідентичні відповідям опитаних жителів ОРДЛО і щодо телеканалів "ДНР/ЛНР". У тому, що телеканали, контрольовані сепаратистами, майже завжди спотворюють інформацію про ситуацію у нашій країні, переконані лише 7% респондентів. Третина респондентів впевнені, що іноді, а 29% думають, що рідко. І кожен четвертий вважає, що "днровские" і "лнровские" телеканали ніколи або майже ніколи не викривляють новини про Україну.

Детальніше про дані опитування жителів ОРДЛО читайте в статті Інни Ведернікової, Володимира Кравченка, Юлії Мостової і Тетяни Силіної "Тест на сумісність" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі