ОБСЄ зафіксувала в Донбасі російську техніку із захистом від "ядерного раю" - InformNapalm

Поділитися
ОБСЄ зафіксувала в Донбасі російську техніку із захистом від "ядерного раю" - InformNapalm Російська техніка стоїть поблизу окупованого Круглика на Луганщині © InformNapalm
Інженерна машина піхоти ніколи не перебувала на озброєнні ЗСУ і не може бути трофеєм окупантів.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ вчергове зафіксувала на сході України новітню військову техніку Збройних сил Росії. Інженерна машина розгородження ІМР-3 має захист на випадок ядерного удару і використовується при наступі, наголошують волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm.

Інженерну машину розгородження (ІМР-3) і 14 БМП-1 безпілотний літальний апарат Місії виявив поблизу тимчасово окупованого селища Круглик на Луганщині минулого тижня.

У 2017 році російська пропаганда, зокрема ТРК "Звезда", називала ІМР-3 "російським термінатором", якому нібито немає рівних при наступі, а екіпаж машини захищений навіть на випадок техногенної катастрофи.

ІМР-3 створена на базі танка Т-90 і призначена для забезпечення просування військ і виконання інженерних робіт в зонах з високими рівнями радіоактивного зараження місцевості.

Машину оснащено ножовим колійним мінним тралом з електромагнітною приставкою, що дозволяє їй долати поля з протигусеничними чи протидонними мінами, й апаратурою для постановки димової завіси. Екіпаж, вузли та агрегати захищає система, яка шестикратно ослаблює проникаючу радіацію ядерного вибуху і 120-кратно – гамма-випромінення радіоактивно зараженої місцевості.

Також машина має можливість самоокопування за 12-30 хвилин. Система життєзабезпечення екіпажу дозволяє йому виконувати бойові завдання, не виходячи з машини впродовж трьох діб.

Машина має на озброєнні встановлену на башті дистанційно керовану зенітно-кулеметну установку калібру 12,7 мм, яка може вражати повітряні й легкоброньовані цілі та живу силу противника.

ІМР-3 надійшла на озброєння російської армії у 1999 році, її виробництвом займається ВАТ "НПК "Уралвагонзавод" у Нижньому Тагілі. На озброєнні Збройних сил України ця техніка ніколи не перебувала.

"Це чергова ознака постачання озброєння та військової техніки Російської Федерації в зону бойових дій в Донбасі. Загалом в Донбасі зафіксовано вже більше 50 типів озброєння та техніки РФ, яка не могла стати трофейною і є прямим доказом участі РФ у війні проти України", - наголошують волонтери.

Спостерігачі ОБСЄ, волонтери й українські правоохоронні органи неодноразово фіксували на тимчасово окупованих територіях Донбасу новітню військову техніку Росії. Виявлена техніка ніколи не перебувала на озброєнні української армії і стати трофеєм бойовиків не могла.

Попри численні докази, Росія продовжує заперечувати свою участь у війні на сході України. 8 серпня Сполучені Штати Америки вчергове закликали країну-агресора вивести своїх військових і техніку з Донбасу та покласти край війні.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі