Міжнародний іспит IFOM прийшли складати більшість студентів — новини України - Україна - dt.ua

Незважаючи на протести, іспит IFOM прийшли складати більшість студентів

4 липня, 15:04 Роздрукувати

"Незважаючи на протести, іспит прийшло складати більшість студентів".

Більшість студентів, які пропустили іспит - іноземці © ssmu.ru

Незважаючи на протести, міжнародний кваліфікаційний іспит з основ медицини IFOM прийшли здавати більшість третьокурсників, що становило 77,4 відсотка від всього числа студентів. Зазначимо, що не так давно навколо цього іспиту розгорівся скандал через витік питань.

У Центрі тестування Міністерства охорони здоров'я повідомили про те, що студенти не з'явилися не лише через протест, були й ті, хто пропустив іспит з поважних причин. Більшість студентів, які не з'явилися на іспит – іноземці.

Всього іспит мали здавати 12 454 студента-медика. Прийшли на екзамен – 9644 людини.

IFOM (International Foundations of Medicine) для третьокурсників ─ своєрідне медичне ЗНО, що перевіряє професійні компетентності студентів із фундаментальних дисциплін. Він є одним із етапів Єдиного державного кваліфікаційного іспиту.

Читайте також: Українські студенти-медики провалили міжнародний іспит

Раніше в Міністерстві охорони здоров'я повідомили про витік питань міжнародного іспиту з основ медицини IFOM. Чоловік, який стверджує, що закінчив Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна і складав цей іспит два роки тому, запропонував опублікувати питання в Telegram-чаті студентів-медиків. Зазначимо, що в Україні тестування IFOM цього року проводиться вперше на загальнонаціональному рівні.

З 2019 року Міністерство охорони здоров'я вводить єдиний державний кваліфікаційний екзамен (ЄДКІ), що містить чотири компоненти: КРОК (який студенти здавали і досі), тест з англійської мови професійного спрямування, міжнародний іспит з основ медицини IFOM і практичний іспит OSCE.

1 липня більшість студентів-третьокурсників медичних вузів і факультетів в університетах складали IFOM як частина ЄДКІ. Частина з них складали іспит у веб-форматі, частина - у традиційній письмовій формі. Іспит складається зі 160 питань з фундаментальних дисциплін, які студенти медики вивчають протягом трьох перших років навчання.

Детальніше про медичне ЗНО-IFOM читайте в статті Оксани Онищенко "Не забирайте у нас життя" в свіжому номері тижневика "Дзеркало тижня.Україна"

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №38, 12 жовтня-18 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >