Найчастіше пишуть листи до Верховної Ради пенсіонери і безробітні

Поділитися
Найчастіше пишуть листи до Верховної Ради пенсіонери і безробітні Українці, які мають багато вільного часу, залюбки пишуть листи народним депутатам
Багато звернень стосується питань призначення, перерахунку, виплати трудової, соціальної пенсій та прохання про надання матеріальної допомоги.

У січні-червні 2018 року до Верховної Ради надійшло 55,4 тис. звернень. З них комітетами парламенту опрацьовано 6,6 тис. листів, депутатськими фракціями і групами розглянуто 3,7 тис. пропозицій, заяв і скарг громадян.

Як повідомляє прес-служба Верховної Ради, до керівництва звернулися 1,2 тис. осіб, з них до голови парламенту - 588 осіб.

Структурними підрозділами Апарату Верховної Ради розглянуто 45,2 тис. звернень громадян.

Із загальної кількості пропозицій, заяв і скарг громадян, що надійшли на адресу Верховної Ради упродовж звітного періоду, 3,9 тис. є колективними, які підписали 183,6 тис. осіб.

Серед авторів звернень, які зазначили своє соціальне становище, переважали заяви і скарги від пенсіонерів - 14,2 тис., безробітних - 4,5 тис., робітників - 2,6 тис., підприємців - 2,5 тис., селян - 1,7 тис., осіб, які позбавлені волі чи воля яких обмежена - 657, учнів і студентів - 653, військовослужбовців - 604, працівників бюджетної сфери - 584, служителів релігійних організацій - 186, пенсіонерів з числа військовослужбовців - 180, державних службовців - 153, журналістів - 132.

Із загальної кількості громадян за захистом і допомогою до Верховної Ради упродовж січня-червня 2018 року звернулися майже 5,5 тис. осіб з інвалідністю I-III груп, 2,9 тис. - ветеранів праці, 1,6 тис. - осіб з інвалідністю внаслідок війни, по 1,2 тис. - учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та дітей війни.

Як свідчать дані Соціологічної групи "Рейтинг", в українському суспільстві спостерігається поступовий відхід від патерналістських очікувань і зростання запиту на індивідуальну активність і інтернальну позицію. Якщо в 2011 році майже 80% респондентів вважали, що саме влада повинна брати на себе відповідальність у забезпеченні життя кожного громадянина, то в квітні 2018 року таких опитаних менше 60%.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі