Операторам потрібно згоду абонентів на зміну тарифів - Нацкомісія заборонила операторам в односторонньому порядку змінювати умови тарифів - Україна - dt.ua

Нацкомісія заборонила операторам в односторонньому порядку змінювати умови тарифів

13 травня, 2015, 12:25 Роздрукувати

Після вступу документа в силу для зміни тарифів операторам буде потрібна згода абонентів.  

Операторам буде необхідна згода абонентів на внесення яких-небудь змін в тарифні плани

12 травня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації затвердила зміни до порядку реєстрації знеособлених абонентів. До таких абонентів відносяться споживачі телекомунікаційних послуг, які не укладають письмових договорів, що регулюють це питання.

У новому документі НКРЗІ йдеться про те, що реєстрація абонента не є підставою для внесення змін в умови договору про надання телекомунікаційних послуг, укладеного між абонентом та оператором.

Таким чином, оператори не зможуть змінювати умови надання послуг, скорочувати або змінювати їх перелік, а також тарифи і тарифні плани, умови та порядок оплати послуг, перетворювати внесені на особовий рахунок абонента кошти в бонуси, бали тощо без згоди абонентів.

Відповідний проект документа був опублікований на офіційному сайті НКРЗІ, виставлений на обговорення, після чого погоджений без зауважень Антимонопольного комітету України, Державної регуляторної служби України, представника Уповноваженого ВРУ з прав людини і потім затверджений. Тепер проект змін буде представлений на державну реєстрацію в Мін'юсті України. Документ набуде чинності з дня офіційного опублікування.

Раніше ZN.UA повідомляв, з 1 травня в Криму припинив роботу останній український телеком-оператор.

 

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №30, 17 серпня-23 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >