НАБУ і САП скерували до суду справу про розкрадання коштів ЄС для переселенців

Поділитися
НАБУ і САП скерували до суду справу про розкрадання коштів ЄС для переселенців За кошти ЄС на Київщині відремонтували приватну нерухомість © Facebook/НАБУ
У розкраданні майже 2 млн євро звинувачують голову Служби у справах дітей та сім'ї Київської облдержадміністрації.

Обвинувальний акт стосовно голови Служби у справах дітей та сім'ї Київської облдержадміністрації у справі про розкрадання коштів Європейського Союзу, виділених для внутрішньо переміщених осіб, скеровано до суду, повідомила прес-служба Національного антикорупційного бюро в середу, 13 лютого.

За даними слідства, посадова особа витратила на модернізацію приватної нерухомості кошти ЄС, що призначаються для облаштування соціального житла переселенців. Підозрюваній особі інкримінують ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем).

"Під час досудового розслідування детективи ініціювали проведення інвентаризації активів Служби у справах дітей та сім'ї Київської ОДА та вжили заходи забезпечення, що дозволило реально відшкодувати збитки на загальну суму понад 7 млн гривень шляхом повернення майна в комунальну / державну власність", - йдеться в повідомленні.

У НАБУ уточнили, що обвинувальний акт було скеровано до суду 11 лютого. Кримінальне провадження розглядатиметься в Печерському районному суді Києва.

Нагадаємо, в грудні 2018 року НАБУ завершило розслідування щодо розкрадання коштів ЄС, призначених для облаштування соціально житла для внутрішньо переміщених осіб, Представництво ЄС в Україні надало Київської ОДА 1,85 млн євро для тимчасового розміщення та розселення переселенців з дітьми в області.

За даними слідства, голова Служби у справах дітей та сім'ї, знаючи, що вибрана ним будівля перебуває у приватній власності, підписав грантову угоду, а потім – уклав договори про капітальний ремонт цього об'єкта.

За даним фактом в 2016 році Бориспільська прокуратура зареєструвала кримінальне провадження, слідство доручили місцевій поліції. Через рік посадовій особі вручили повідомлення про підозру. У січні 2018 ГПУ передала справу Національному антикорупційному бюро.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі