На святкуванні Дня металурга мер Дніпра розповів, як буде будувати з Ярославським аеропорт

Поділитися
На святкуванні Дня металурга мер Дніпра розповів, як буде будувати з Ярославським аеропорт

У п'ятницю, 13 липня, колектив Дніпровського металургійного заводу (група DCH Олександра Ярославського) відзначив День металурга. На святі ДМЗ в якості почесного гостя був присутній мер міста Дніпро Борис Філатов. Він не тільки відзначив прогрес у роботі ДМЗ після придбання підприємства Ярославським, але й обговорив з представниками керівництва DCH перспективи реалізації проекту аеропорту Дніпра.

"В цьому році в права власності вступив український бізнесмен Олександр Владиленович Ярославський, з яким, в тому числі в мерії, є великий проект щодо будівництва нового терміналу аеропорту. Бізнесмен соціально відповідальний, з яким ми давно знайомі – з 2000-х років і до того часу, як я пішов у політику... У нас дуже серйозні тривалі плани і, зокрема, з будівництва аеропорту... Тому я вітаю власника підприємства. Є з ким розмовляти, є з ким обговорювати. Ми дуже часто на зв'язку - по 5 разів на день", - заявив Борис Філатов, пише "112 Україна".

Він акцентував увагу на важливості проекту аеропорту для всього міста і регіону в цілому.

"Зараз ми намагаємося зрушити з місця колосальний, дуже важливий для міста інфраструктурний проект - проект щодо будівництва нового терміналу аеропорту. Якщо держава дасть гроші на злітно-посадкову смугу (а я вже Кабмін "додушу" рано чи пізно), то група, яку очолює Олександр Владиленович, буде будувати новий аеропорт. Це дуже важливо для міста, тому що ми, напевно, єдиний у світі місто-мільйонник, де нормально не функціонує аеропорт", - підкреслив Борис Філатов.

Під час свята на ДМЗ про перспективи розвитку транспортної інфраструктури Дніпра говорив і Володимир Васильченко, генеральний директор компанії "Нью Системс АМ" (компанія-оператор Міжнародного аеропорту "Харків", входить до складу DCH). "Цей проект (ред. - будівництва аеропорту у Дніпрі) дуже хороший, він апробований на прикладі "Харкова", дуже схожий на "Харків" по своїй конструкції і по своїй технологічному ланцюгу. Сьогодні ми, маючи досвід експлуатації, намагаємося внести в нього зміни в кращу сторону, які покращать обслуговування пасажирів. Все готово для того, щоб запустити цей проект. І якщо найближчим часом відкриється фінансування державної частини, з боку приватного інвестора труднощів не буде", - сказав Володимир Васильченко.

За його словами, за умови своєчасності фінансування державної частини проект може бути реалізовано не пізніше кінця 2020 року або початку 2021 року.

Як відомо, Міжнародного аеропорту "Харків" був перебудований Ярославським в рамках підготовки міста до Євро-2012. Проект був реалізований за моделі приватно-державного партнерства, в рамках якої реконструкцію злітно-посадкової смуги взяла на себе держава, а модернізацією існуючого і будівництвом нового терміналів зайнялася група DCH, яка вклала в проект близько 7 млн.

Сьогодні Олександр Ярославський готовий повторити цей досвід в Дніпрі.

"У Харкові ми, по суті, звели все з нуля, потім крок за кроком розвивали, а зараз вже займаємо призові місця в міжнародних рейтингах. З задоволенням можна застосувати наші знання в Дніпрі. Регіон цікавий, потенціал великий, прекрасний, потрібний Україні проект. Я вже попередньо обговорив з зацікавленими сторонами "дорожню карту". І готовий починати рух", - заявив він журналістам ще навесні поточного року.

Поділитися
Підготував/ла Ирина Знась
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі