На Рівненщині проходять великомасштабні військові навчання армійської авіації

Фото
Поділитися
У планах навчань серед іншого – відпрацювання навичок пілотування вертолітної техніки, обладнаної приладами нічного бачення, польоти та ведення вогню у темний час доби на рекордно малій висоті.

На Рівненському військовому полігоні 9 травня почалися заходи бойової підготовки бригад армійської авіації Сухопутних військ і Військово-Морських Сил Збройних Сил України, повідомляє Міністерство оборони України.

Мета навчань – обмін досвідом та придбання нових можливостей, у заходах з підготовки беруть участь всі категорії льотного і льотно-підйомного складу, авіанавідники, офіцери бойового керування.

"Екіпажі вертольотів різних типів, у тому числі Мі-24 і Мі-8 у складі пар, ланок і ескадрилій виконують навчально-бойові завдання в складних метеорологічних умовах. Крім польотів різної складності, пілоти виконують завдання по висадці десанту, елементи евакуації, польоти на бойове застосування ракетного і артилерійсько-гарматного озброєння з гранично малої висоти вдень і вночі", – йдеться в повідомленні.

Крім того, в планах навчань – відпрацювання навичок пілотування вертолітної техніки, обладнаної приладами нічного бачення, польоти та ведення вогню в темний час доби на рекордно малій висоті. В рамках завершення підготовки підрозділів армійської авіації буде визначений кращий екіпаж, пара, вертолітна ланка Мі-24, Мі-8.

За словами начальника армійської авіації Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майора Ігоря Яременка, Рівненський полігон має добре розвинену інфраструктуру, тому за короткий проміжок часу тут можна виконати більше бойових завдань, використовуючи менше палива і значно заощадити льотний ресурс вертольотів.

"З кожним роком завдання екіпажів ускладнюються. Ми використовуємо нові способи виконання льотних і вогневих завдань. Вперше за час незалежності України проводимо навчання у складі 16 вертольотів, які виконуватимуть завдання у складі ескадрильї вночі. Це є ще одним доказом того, що армійська авіація здатна виконувати бойові завдання в складних умовах", - зазначив генерал-майор Ігор Яременко.

За даними Міністерства оборони України, у 2019 році українські військові візьмуть участь у 20 міжнародних навчаннях, шість з яких проводитимуться на території України.

Заплановано проведення 250 заходів оперативної підготовки і до 2000 основних заходів: командно-штабних навчань і тренувань, тактичних навчань, льотно-тактичних вправ, понад 200 заходів централізованої підготовки штабів бригад і підрозділів у вищих військових навчальних закладах.

Про найважливіші кроки у реформуванні ЗСУ читайте у статті Юрія Бутусова "Армія-2019: 5 життєво важливих змін" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі