На КПВВ на адмінмежі з Кримом проводитимуть анонімне анкетування

Поділитися
На КПВВ на адмінмежі з Кримом проводитимуть анонімне анкетування На КПВВ у Херсонській області запроваджується анонімне анкетування © dpsu.gov.ua
Анкетування дозволить вивчити і проаналізувати проблеми, з якими стикаються кримчани.

На контрольних пунктах в'їзду-виїзду (КПВВ) на адмінмежі з окупованим Кримом проводитимуть анонімне анкетування. Про це повідомив "Укрінформу" перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юсуф Куркчі.

"Найближчим часом МТОТ буде здійснюватися моніторинг потреб українських громадян з тимчасово окупованих територій на КПВВ на адміністративному кордоні з Автономною Республікою Крим – Чаплинка, Каланчак та Генічеськ у формі анонімного анкетування", - розповів Куркчі.

Згідно з моніторингом 2018 року, більшість жителів окупованих територій приїжджає для оформлення документів, за іншими адмінпослугами, медобслуговуванням. Частина поїздок також пов'язана з навчанням дітей, ще частина приїжджає на відпочинок або з метою скористатися "безвізом".

Заступник міністра зазначив, що анкетування дозволить вивчити і проаналізувати проблеми, з якими стикаються кримчани.

Анкети розповсюджуються у підрозділах ДМС на КПВВ у Донбасі, також анкетування запроваджується на КПВВ у Херсонській області в місцях для розміщення інформаційних матеріалів.

Як відомо, на території Криму 16 березня 2014 року відбувся невизнаний світом "референдум", за результатами якого Росія "включила" Крим до свого складу. Ані Україна, ані ЄС, ані США не визнали результати голосування на "референдумі". Президент РФ Володимир Путін два дні потому оголосив про "приєднання" Криму до Росії.

Дипломат Максим Кононенко у своїй статті для DT.UA пише, що російська окупація Криму - це надовго. На його думку, щоб надовго не перетворилося на назавжди, Україна повинна протиставити російському агресору послідовну, системну та консолідовану політику невизнання, розраховану на далеку перспективу.

Докладніше про необхідність активізації зусиль у цьому напрямку читайте в статті Кононенка "П'ять років окупації Криму: в пошуках політики невизнання" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі