На кінологічному фестивалі у Львові нагородили собак, які воювали разом з господарями на фронті

Поділитися
На кінологічному фестивалі у Львові нагородили собак, які воювали разом з господарями на фронті Чупакабра тільки з вигляду смішний бульдожка, насправді це герой
12 чотирилапих героїв отримали спеціальні знаки "За службу Україні"

У Львові на кінологічному фестивалі нагородили 12 собак, які разом зі своїми господарями були на фронті і захищали Україну від російської агресії.

"Наша мета - показати, що і в мирному житті, і на війні собаки завжди поруч зі своїми господарями", - каже організатор фестивалю Наталія Лелик, повідомляє АрмияInform.

Може, собаки виявилися не дуже підготовлені до такого роду фестивалю, але вони володіють якостями, які виявилися корисними на передовій.

Кумедний французький бульдог, який, як і годиться, має не кличку, а позивний - Чупакабра, врятував 27 життів. Він знайшов поранених українських бійців під завалами будинків у Мар'їнці Донецької області, сам має осколкові поранення, і його бійці поважають як друга-фронтовика.

Пес по імені Айдар під час служби на блокпосту поблизу Станиці Луганської допоміг знешкодити розвідувально-диверсійну групу ворога і знайшов два автомати Калашникова, які були приховані в автомобілі порушників. І така історія - у кожноъ з 12 собак-фронтовиків.

Всіх чотирилапих героїв нагородили пам'ятними знаками "За службу Україні". Тепер вони живуть мирним життям, але в біографії кожної собаки стільки усього , що вистачило б навіть на насичене людське життя.

Вчені з Лінчепінського університету в Швеції заявили про те, що собаки можуть не тільки співпереживати своїм господарям, але і дійсно страждати разом з ними. Дослідники помітили, що довгострокові рівні кортизолу (гормону стресу) в організмах людини і тварини можуть збігатися, повідомляє Naked science.

Раніше вчені пояснили дружбу собаки і людини. На думку вчених, дружба між людиною і собакою біологічно дуже схожа на взаємини матері і дитини. Фактично в обох випадках головну роль грає "гормон любові" окситоцин.
Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі