На Херсонщині стартували ракетні стрільби ЗСУ

Поділитися
На Херсонщині стартували ракетні стрільби ЗСУ Українські військові ретельно підготувались до навчань © Командування Повітряних сил ЗСУ / Facebook
Будь-які спроби звинувачення ЗСУ у створенні загроз для населення й об'єктів інфраструктури є провокацією, наголошують військові.

На випробувальному полігоні "Ягорлик" у Херсонській області у четвер, 1 листопада, розпочалися бойові стрільби та контрольні льотні випробування зенітних керованих ракет середньої і малої дальності, повідомляє прес-центр Командування Повітряних сил Збройних сил України на сторінці в Facebook.

У них беруть участь підрозділи зенітних ракет, екіпажі військової авіації, радіотехнічні війська, війська зв'язку та безпілотна авіація ПС ЗСУ. А також підрозділи протиповітряної оборони Сухопутних військ Збройних сил України.

Мета стрільб та випробувань – перевірити якість відновлених боєзапасів і надати військовим можливість набути бойовий досвід застосування зенітних ракетних систем.

"У межах проведення випробувань, бойові обслуги підрозділів відпрацьовують практичні завдання з бойовими (та імітованими) пусками зенітних керованих ракет по повітряним цілям-безпілотним літальним апаратам. Бойові стрільби проходять виключно у повітряному просторі України, над відкритим морем, з суворим дотриманням усіх норм міжнародного права", - наголошують військові.

Зокрема, уточнено розміри небезпечної зони виконання пусків в північно-західній частині акваторії Чорного моря, прораховані ризики та вжиті всі заходи безпеки для забезпечення проведення практичної фази випробувань, уточнена зона обмеження використання повітряного простору на тимчасовій основі (UKD-200 A,B,C).

Військовослужбовці також визначили час та висоти заборони використання повітряного простору, поінформували МЗС України та надали відповідні заявки й авіаційні сповіщення до "Украероцентру".

"Будь-які спроби втручання та звинувачення української сторони у створенні загроз для населення та об'єктів інфраструктури в зоні виконання практичних пусків зенітних керованих ракет може здійснюватися виключно з метою провокації", - підсумували у ЗС України.

Нагадаємо, 25 жовтня в Норвегії стартували найбільші навчання НАТО з часів "Холодної війни". Метою Trident Juncture 2018 стала перевірка здатності НАТО відновити суверенітет союзника після акту збройної агресії. Вони також повинні були стати сигналом для Росії про те, що союзники готові діяти спільно і забезпечити захист Атлантики.

У Trident Juncture 2018 взяли участь близько 50 тисяч військових з 31 країни НАТО і країн-партнерів, близько 250 літаків, 65 кораблів і до 10 тисяч автомобілів. Зокрема, участь у навчання брала й Україна у статусі країни-партнера.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі