МЗС України вимагає від РФ припинити політичне переслідування кримчан

Поділитися
МЗС України вимагає від РФ припинити політичне переслідування кримчан В українському МЗС засудили дії окупантів Криму © Андрій Товстиженко, DT.UA
Окупаційна "влада" півострова придушує будь-яке інакомислення, побоюючись об'єднання кримчан.

Міністерство закордонних справ України вимагає від російських окупантів припинити порушувати права людини та політичні переслідування в анексованому Криму, пише голова МЗС України Павло Клімкін на своїй сторінці у Twitter.

При цьому вимоги України підтримує весь світ, наголосив міністр.

"Припинити порушення прав людини та політичні переслідування в окупованому Криму – вимога до РФ від усього демократичного світу", - зазначив Клімкін.

Коментуючи нещодавні обшуки в Криму, голова українського зовнішньополітичного відомства нагадав про те, що окупаційна "влада" півострова боїться кримчан.

"Російські окупанти увірвались на зустріч громадського об'єднання "Кримська солідарність". Це ж треба так боятися того, що кримчани допомагають один одному і підтримують сім'ї політв'язнів", - додав він.

У суботу, 27 січня, російські ОМОНівці перервали засідання громадської ініціативи "Кримська солідарність" у Судаку в окупованому Криму, заявивши про те, що до них нібито надійшов дзвінок про проведення за цією адресою зборів "людей зі зброєю".

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у зв'язку з цією подією закликав кримчан бойкотувати вибори президента Російської Федерації 18 березня 2018 року.

Нагадаємо, 19 грудня Генеральна асамблея ООН прийняла резолюцію про порушення прав людини в окупованому Криму. Проект резолюції, який було внесено за ініціативою президента України Петра Порошенка, підтримали 70 держав.

У Міністерстві закордонних справ України назвали резолюцію логічним і послідовним підтвердженням рішучої позиції міжнародного співтовариства на підтримку територіальної цілісності України, яка була вперше зафіксована в резолюції 68/262, прийнятій у 2014 році, і розвиненій у резолюції Генасамблеї ООН 71/205 у 2016 році.

Про роботу моніторингової місії ООН у Криму та Донбасі читайте в інтерв'ю Фіони Фрейзер і Марка Божаніка в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі