Москалькова відмінила зустріч із Денісовою в Москві

Поділитися
Москалькова відмінила зустріч із Денісовою в Москві Денісова прилетіла до Москви із членами родин українських військовополонених моряків © med-digest.info
Російський омбудсмен скасувала устріч, надіславши Денісовій смс-повідомлення.

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова прибула до Москви для зустрічі з російським омбудсменом Тетяною Москальковою. Однак уповноважена РФ скасувала зустріч та повідомила про це Денісову за допомогою смс-повідомлення. Про це Людмила Денісова написала на своїй сторінці у Facebook.

"Омбудсман РФ повідомила мені в смс-повідомленні, що вона вимушена виїхати у термінове позапланове відрядження та повернеться пізно ввечері. А завтра Тетяна Москалькова відлітає в Узбекистан", - написала Денісова.

За її словами відміна зустрічі свідчить про те, що для Москалькової попередні домовленості щодо конфіденційного обговорення важливих питань не мають ніякої ваги.

Раніше Денісова повідомила про те, що прилетіла до Москви разом із чотирма членами родин українських полонених моряків, яких ФСБ РФ захопила у Керченській протоці минулого року. За її словами, до Росії мали прилетіти й інші члени родин українців.

Нагадаємо, 25 листопада російські прикордонники атакували і захопили два катери та рейдовий буксир Військово-морських сил Збройних сил України, що прямували з Одеси до Маріуполя. Поранення отримали кілька моряків, в полон потрапили 24 українця.

Росія в порушення норм міжнародного права не визнає захоплених українців військовополоненими, а підконтрольні окупантові "суди" Сімферополя та Керчі на два місяці заарештували їх за звинуваченням у нібито "незаконному перетині кордону групою осіб".

Пізніше українських моряків вивезли до Москву зараз більшість з них тримають у СІЗО "Лефортово". Поранених українських полонених перевезли до лікарні "Матроської тиші".

Україна вказала на незаконність захоплення кораблів і "судів" над моряками, підкресливши, що перехід у Маріуполь здійснювався згідно з нормами міжнародного права. Позицію країни поділяють західні партнери, включаючи держави "Великої сімки".

17 грудня Генасамблея ООН прийняла резолюцію, яка засуджує мілітаризацію окупованого Криму і дії РФ в акваторії Чорного і Азовського морів.

Докладніше читайте в матеріалі Олександра Чалого й Олександра Малиновського "Визволення українських військових моряків: окремі міжнародно-правові аспекти" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі