Мінгареллі сподівається на членство України в ЄС

Поділитися
Мінгареллі сподівається на членство України в ЄС У травні Мінгареллі вважав, що поки Україна не має перспектив членства в ЄС
Разом з тим Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила про досягнення певного прогресу в імплементації угоди про асоціацію з ЄС.

Голова представництва Євросоюзу в Україні Хьюг Мінгареллі сподівається на те, що Українська держава стане членом ЄС. Однак простим громадянам України необхідно пояснювати переваги угоди про асоціацію, адже це впливає на поліпшення життя українців. Про це Мінгареллі заявив у середу, 3 жовтня, виступаючи на Першому форумі мереж Європейського союзу в Києві.

"Ми маємо пояснювати переваги угоди про асоціацію для простих громадян, тому що це впливає на поліпшення життя українців... Хочу нагадати, що наша мета - це поступове наближення України до ЄС, сподіваюся також, що одного разу Україна зможе стати членом Європейського союзу", - заявив Мінгареллі.

Окрім того, віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила про те, що в імплементації угоди про асоціацію з Євросоюзом вже досягнуто певного прогресу.

"Якісь у нас серйозні речі виходять. Починаючи з досягнень у сфері реформування енергетики, створення платформи для впровадження та використання енергоефективних технологій, децентралізації, впровадження реформи судової та державної служби", - зазначила Климпуш-Цинцадзе.

Нагадаємо, у травні Х'юг Мінгареллі заявив про те, що Українська держава поки що не має перспектив членства в ЄС.

У січні президент України Петро Порошенко заявив про те, що членство в Європейському союзі і вступ до НАТО залишається стратегічною метою країни, але це перспектива не 2018 року. Однак президент стверджує, що не сумнівається в реалістичності цієї мети.

Раніше директор із зовнішньої політики Центру європейських реформ Іан Бонд на сторінках EUObserver писав про те, що навіть якщо питання членства зараз не актуальне, Євросоюз все одно може багато чого зробити для підтримки стабільності і процвітання сусідів. Так, ЄС слід збільшити політичні контакти з Україною, Грузією і Молдовою, щоб запевнити їх, що вони до сих пір на європейському радарі.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі