Менше 40% українців виступають за відновлення смертної кари

Поділитися
Менше 40% українців виступають за відновлення смертної кари Стало відомо, що українці думають з приводу смертної кари, проституції, наркотиків тощо © ribalych.ru
Українці в цілому проти позбавлення людини життя. Але заборона абортів підтримують лише 23% респондентів.

Майже половина українців (47%) виступають проти відновлення смертної кари, 38% підтримують таку ідею, 14% - не визначилися, свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг".

Підтримують ідею заборони абортів чверть (23%) опитаних, 63% - не підтримують, 14% - не визначилися.

Ініціативу легалізації придбання вогнепальної зброї підтримують 18% опитаних, 77% - не підтримують, 5% - не визначилися.

За легалізацію надання сексуальних послуг виступають 14% опитаних, проти - 79%, 8% - не визначилися.

Тільки 6% підтримують ініціативу легалізації вживання легких наркотиків, 90% - не підтримують, 3% - не визначилися.

На Заході більше підтримують ініціативи відновлення смертної кари, заборони абортів, легалізації придбання вогнепальної зброї, в Центрі більшою мірою підтримують легалізацію надання сексуальних послуг.

Соціологічна група "Рейтинг"

Опитування було проведено Соціологічною групою "Рейтинг" 22-31 травня 2017 року серед 3000 респондентів. Статистична похибка не перевищує 1,8%.

За даними опитування фонду "Демократичні ініціативи" і КМІС, проведеного в серпні 2016 року, за роки незалежності в Україні помітна тенденція до гуманізації суспільних настроїв. За даними досліджень, у 1991 році 58% населення вважали, що смертна кара необхідна, в 2016 – 37%. У 1991 році 50% населення вважали, що хворих на СНІД слід ізолювати від суспільства, в 2016 – 21%. У той же час соціологи відзначають нетерпимість до осіб нетрадиційної сексуальної орієнтації. У 1991 році 35% населення були не згодні з тим, щоб "ставитися до гомосексуалістів, як до всіх інших людей". У 2006 році нетолерантність дещо зменшилася – до 29%, а в 2016 році знову зросла до 36%.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі