Майже половина українців хочуть будувати аграрну державу

Поділитися
Майже половина українців хочуть будувати аграрну державу Українці хочуть сільськогосподарську супердержаву © Андрій Товстиженко, DT.UA
З одного боку, в Україні дуже багато прихильників аграрного шляху розвитку. З іншого, три чверті проти купівлі-продажу землі.

Майже половина українців (43%) вважають, що Україна повинна стати великою аграрною державою, стільки ж - що вона повинна розвивати високотехнологічні галузі та промисловість, свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг".

Прихильників аграрного шляху розвитку переважно більше на Заході і в Центрі, технологічної еволюції - на Сході, Півдні і в столиці.

Питання дозволу на продаж земель сільськогосподарського призначення сьогодні не має підтримки в суспільстві. 77% опитаних проти цієї ініціативи, за - лише кожен десятий, 13% - не визначилися з відповіддю в цьому питанні.

Опитування Соціологічної групи "Рейтинг" проводилося 12-28 грудня 2017 року серед 30000 респондентів (по 1200 в кожному регіоні) методом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face). Помилка репрезентативності не більш 0,6%, область – 2,8%.

У 2016 році Джеффрі Пайетт, який займав тоді посаду посла США, заявив, що бачить в Україні великий потенціал для нарощування виробництва сільськогосподарської продукції і збільшення своєї частки на світовому ринку. "Україна - один з найбільших виробників сільгосппродукції у світі, але вона повинна стати сільськогосподарською супердержавою", - сказав посол.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі