Вступ України в НАТО - Майже 60% українців проголосують на референдумі за вступ до НАТО - Україна - dt.ua

Майже 60% українців проголосують на референдумі за вступ до НАТО

14 грудня, 2016, 11:48 Роздрукувати

У референдумі готові прийняти 80,8% громадян України, а їх голоси розподіляться так: 58,4%, 41,6% - проти.

Українці підтримують вступ до НАТО і ЄС

Якщо б в Україні проходив референдум про вступ до НАТО, то 47,2% громадян проголосували б за приєднання, 33,6% - проти, 11,0% не брали б участі в ньому, 8,3% не змогли визначитися, свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг" і Центру соціальних і маркетингових досліджень "СОЦИС".

Таким чином, у референдумі взяли б участь 80,8% громадян України, а їх голоси розподілилися б наступним чином: 58,4% - за, 41,6% - проти.

Опитування проводилося 24 листопада - 2 грудня 2016 року серед 4000 респондентів у всіх регіонах України, крім окупованих територій методом особистого формалізованого інтерв'ю згідно з опитувальником (face to face) за місцем проживання респондента. Статистична похибка вибірки (довірчий інтервал): не більше 1,5%.

У листопаді 2015 року президент України Петро Порошенко сказав, що Україні потрібно мінімум шість-сім років, щоб відповідати вимогам для можливого вступу в НАТО.

На сьогоднішній день відносини України і НАТО характеризуються терміном "особливе партнерство", хартія про яке була підписана в далекому 1997 році. З тих пір змінилося дуже багато, навіть в інерційному середовищі світової політики, і ці зміни створюють абсолютно нову атмосферу для взаємин України та альянсу. Докладніше про перспективи членства в Альянсі читайте в матеріалі Миколи Капітоненка "Україна—НАТО: час нових можливостей" у "Дзеркалі тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1288, 28 березня-3 квітня Архів номерів | Останні статті < >