Кононенко задекларував майже 15 млн гривень доходів та пальто з хутром норки

Поділитися
Кононенко задекларував майже 15 млн гривень доходів та пальто з хутром норки За рік статки народного депутата Ігоря Кононенка збільшилися © Блок Петра Порошенка
У 2016 році народний депутат також змінив автівку на Audi A8 представницького класу.

Перший заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко задекларував 14,743 млн гривень доходів за 2016 рік, повідомляють "Українські новини" із посиланням на текст декларації, попри те, що сайт з електронними деклараціями на даний час не працює.

Минулого року Кононенко отримав 161 тисячу гривень депутатської зарплати, 82 тисячі відсотків за вкладом в "Укрсоцбанку" та 14,5 млн дивідендів від публічного акціонерного товариства "Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд "ВІК".

При цьому готівкою народний депутат задекларував 965 тисяч євро, 928 тисяч доларів, 397 тисяч гривень та 5,9 млн гривень акцій "ВІК". На його рахунку в "Укрсоцбанку" 2,1 млн гривень.

Депутат також володіє двома будинками площею 1644 і 36,6 квадратних метри, а також квартирою у 236,6 квадратів. У власності Кононенко є й дві земельні ділянки 4654 і 2255 квадратних метри.

Згідно декларації, Кононенко також змінив Merсedes-Benz 600 2002 року випуску на Audi A8 2012 року випуску, на який "пересів" у грудні 2016 року.

Він же є кінцевим бенефіціаром суднобудівного заводу Петра Порошенка "Ленінська кузня" (Київ) та компаній "Міжнародна тенісна академія", "Медсервіс плюс", "Промавтоматика", "Європейський дім", "Київгейт Інвестмент". Крім того, приватних компаній Treck Holding Coast S. L. (Іспанія), Lancashire Big (Іспанія), Treck Holdings Limited (Гібралтар) і фірми маркетингу і зовнішньоекономічних зв'язків Севастопольського морського заводу ТОВ "Зовнішекономсервіс". Також Ігор Кононенко володіє акціями Міжнародного інвестиційного банку, "ВІК" і Ri-System Limited (Кіпр).

Крім гарних автівок Кононенко полюбляє й красиве вбрання та дорогі аксесуари. Так, народний обранець задекларував шкіряне пальто з хутром норки за 216 тисяч гривень, золоті запонки та шість наручних годинників. До того ж плазмовий телевізор Panasonic вартістю 528 тисяч, домашній кінотеатр за 480 тисяч, меблі, бігову доріжку та металевий сейф.

У графі "Фінансові зобов'язання" Кононенко зазначив фінансову поруку 105 млн гривень та іпотеки на земельні ділянки вартістю 16,5 млн гривень та 9,6 млн доларів відповідно.

У розділі "Витрати" Кононенко вказав один млн гривень за консультації в сфері права, 2,9 млн гривень - за отримання освіти, один млн гривень за послуги з організації авіаперевезень, 800 тисяч гривень – в якості благодійного внеску. Крім того, депутат заплатив 135 тисяч гривень почесному консульству Сейшельських островів в Україні за оренду.

Дружина народного депутата задекларувала 25 тисяч євро, 24,9 тисяч доларів і 730 тисяч гривень готівкою. Вона є власницею підвіски з діамантом на 0,8 карат за 264 тисячі гривень, соболиної куртки, колекції фарфорових статуеток вартістю 290 тисяч гривень та сумки зі шкіри страуса за 126 тисяч гривень.

Їздить супутниця життя Кононенка на автомобілі BMW 550 2012 року випуску, який орендований у почесного консульства Сейшельських островів в Україні. Вона також користується за 10,5 тисяч євро жилим приміщенням у Марбельї (Іспанія).

Син народного депутата задекларував автомобіль Subaru WRX STI 2010 року випуску, 22,2 тисяч гривень зарплати і 22,1 тисячі доларів на рахунку в Міжнародному інвестбанку. Він також є власником продюсерського центру "Разом".

За 2015 рік задекларовані доходи Кононенко склали 14,3 млн гривень.

Нагадаємо, що 23 березня Верховна Рада внесла зміни у ст. 3 закону "Про запобігання корупції". Президентський законопроект підтримали 268 народних депутатів.

Спочатку законопроект був направлений на звільнення солдатів і молодших офіцерів від подачі е-декларацій. Проте під час розгляду у другому читанні у законопроект були внесені суттєві правки.

Зокрема, закон зобов'язує подавати е-декларації представників антикорупційних організацій. При цьому була відхилена поправка, яка зобов'язує подавати е-декларації редакторів і засновників ЗМІ.

Наступного дня голова антикорупційного комітету Єгор Соболєв ініціював скасування даних правок, але за проект його постанови проголосували лише 46 парламентаріїв.

Зміни антикорупційного законодавства жорстко розкритикували в Брюсселі.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі