Київський завод перейменував "Советское" шампанське на "Советовское"

Поділитися
Київський завод перейменував "Советское" шампанське на "Советовское" Виробники ігристого вина зберегли дизайн етикетки, додавши дві літери у назві дешевого "шампанського" © Київський завод шампанських вин
Виробники ігристого вина додали дві літери в назві відомого бренду через закон про декомунізацію.

"Київський завод шампанських вин "Столичний" перейменував свій продукт "Советское шампанское" на "Советовское шампанское".

"Ми пішли на такий крок для того, щоб зберегти один з головних атрибутів новорічного свята. Зміни торкнулися тільки назви, якість улюбленого всіма ігристого залишилася на стабільно високому рівні", - йдеться в повідомленні на сайті заводу.

На заводі стверджують, що 21 листопада 2015 року ТМ "Советское Шампанское" потрапила під дію закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки".

Нагадаємо, що в Харкові у листопаді 2015 року топонімічна комісія рекомендувала в рамках декомунізації перейменувати Ленінський район на Залізничний, Орджонікідзевський - на Індустріальний, а Дзержинський, Фрунзенський та Жовтневий назвати так само, змінивши їхню посвяту.

Дзержинський район, названий на честь ініціатора червоного терору та засновника ВЧК Фелікса Дзержинського, пропонувалося присвятити братові більшовика – лікарю Владиславу Дзержинському, який з 1915 року очолював кафедру неврології та психіатрії Харківського університету.

Фрунзенський район пропонується назвати на честь лейтенанта Тимура Фрунзе – льотчика-винищувача, який народився 1923 року в Харкові в сім'ї революціонера Михайла Фрунзе.

"Жовтневий район буде носити назву місяця, в якому Україну звільнили від фашистських загарбників. 20 жовтня 2009 року колишній президент України Віктор Ющенко підписав Указ "Про День визволення України від фашистських загарбників", який наказував відзначати цю пам'ятну дату щорічно 28 жовтня. Саме у цей день в 1944 році було покладено край поневоленню території України нацистами", - йдеться в повідомленні міськради.

У топонімічної комісії стверджують, що Комінтернівський район, незважаючи на свою комуністичну назву, не підпадає під дію закону про декомунізацію.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі