Київ опинився в десятці найбільш несприятливих для життя міст світу

Поділитися
Київ опинився в десятці найбільш несприятливих для життя міст світу Київ займає 131-е місце з 140
За останні п'ять років столиця України стрімко втрачала свої позиції у рейтингу журналу The Economist.

Київ входить до десятки найменш комфортних для життя міст світу, українська столиця займає 131-е місце з 140 згідно з даними щорічного дослідження експертів журналу The Economist.

Наголошується, що за останні п'ять років Київ стрімко втрачав свої позиції, в цілому його показники в рейтингу знизилися на 21,4%. Місто отримало оцінку 47,8 з 100 балів.

The Economist

Як відзначають експерти, показники України починають відроджуватися, проте знаходяться під загрозою через безлади, економічну нестабільність та триваючу війну на сході країни.

Згідно з рейтингом видання, найбільш непридатним містом для життя є сирійський Дамаск - останнє, 140-е місце. Також у десятку найгірших увійшли нігерійський Лагос і лівійський Тріполі.

The Economist

Лідером рейтингу знову став Мельбурн (Австралія). Місто отримало 97,5 з 100 балів у рейтингу. На другому місці – австрійська Відень, потім – канадський Ванкувер.

Також у топ-10 увійшли Калгарі (Канада), Аделаїда (Австралія), Перт (Австралія), Окленд (Нова Зеландія), Гельсінкі (Фінляндія) і Гамбург (Німеччина).

Столиця Росії Москва з 2016 року зберегла свої позиції в рейтингу, залишившись на 80-му місці.

Наголошується, що рейтинг найбільш придатних для життя міст складається з 30 якісних та кількісних факторів у п'яти категоріях "Стабільність", "Охорона здоров'я", "Культура і навколишнє середовище", а також "Освіта та інфраструктура".

Раніше повідомлялося про те, що у рейтингу відкритості роботи місцевої влади лідирують Львів, Кропивницький, Івано-Франківськ, Київ та Миколаїв. Відзначається, що рейтинг був складений за 91 показником у тринадцяти областях (у тому числі фінансова та бюджетна сфера, закупівлі, житлова і комунальна політика, освіта, соціальні послуги, інформація про роботу місцевої влади та ін).

Рейтинг розробили аналітики міжнародної організації та Інституту політичної освіти в рамках проекту "Розвиток прозорості в містах України".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі