Гендерна рівність - Кабмін затвердив державну соціальну програму забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків - Україна - dt.ua

Кабмін затвердив держпрограму гендерної рівності

11 квітня, 2018, 12:51 Роздрукувати

Реалізація програми повинна сприяти забезпеченню рівних прав і можливостей чоловіків і жінок.

На гендерну рівність уряд буде витрачати 10 тис. доларів щорічно. Видатки місцевих бюджетів будуть більшими © Андрій Товстиженко, DT.UA

Кабінет міністрів України затвердив державну соціальну програму забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року.

Згідно з рішенням уряду, орієнтовна сума фінансування цієї програми з держбюджету на 2018-2021 роки становить 255 тис. грн щорічно.

Видатки з місцевих бюджетів складуть: 2018 рік - 1,5 млн грн, 2019 рік - 1,6 млн грн, 2020 рік - 1,7 млн грн і 2021 рік - 1,9 млн грн.

Крім того, планується залучити 5,4 млн грн на фінансування програми з інших джерел.

Керівником програми виступає Міністерство соціальної політики, а виконавцями міністерства та інші центральні органи виконавчої влади.

Наголошується, що реалізація програми сприятиме забезпеченню рівних прав і можливостей чоловіків і жінок, що в свою чергу буде сприяти реалізації міжнародних рекомендацій з гендерної рівності в Україні.

Читайте також: Уряд призначив уповноважену з питань гендерної політики

За даними опитування GfK Ukraine, більшість українців поділяють такі гендерні стереотипи як: "кожна жінка повинна бути, насамперед, дружиною і матір'ю" (67% вибрали це твердження), "чоловік повинен повністю забезпечувати сім'ю" (61%), "чоловік у будь-якому випадку повинен бути главою сім'ї" (57%).

За матеріалами: Інтерфакс-Україна / DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №27, 13 липня-19 липня Архів номерів | Зміст номеру < >