Новини України - Гройсман доручив Мінфіну та МОН виділити коштів на удосконалення електронної бази з питань освіти - Україна - dt.ua

Гройсман доручив Мінфіну та МОН знайти кошти на удосконалення електронної бази з питань освіти

8 серпня, 2017, 15:15 Роздрукувати

Уряд визнав наявність помилок в електронній базі.

Раніше чиновники в збоях бази винуватили вступників та вищі навчальні заклади © Василь Артюшенко, DT.UA

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив керівництву Міністерства фінансів та Міністерства освіти і науки опрацювати можливість виділення з Державного бюджету коштів на удосконалення Єдиної державної електронної бази з питань освіти, повідомляється на сайті уряду.  

Зазначається, что база довела свою ефективність, але потребує усунення всіх існуючих операційних недоліків. Про це сказав Гройсман під час спеціальної наради за підсумками вступної кампанії 2017 року. 

"Сьогодні можливо гарантувати, що труднощі були, але сьогодні усі питання врегульовані  і система довела свою здатність об'єктивно розглядати результати. І фактично сьогодні усі зараховані (до вищих навчальних закладів), - наголосив він. - Система готова, і вже у наступній кампанії проблем у нас не буде".

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич роз'яснила, що проблеми, що виникали, були пов'язані у першу чергу з запровадженням нового програмного обслуговування. Але, відповідно до укладеного договору, інститут-розробник програмного забезпечення протягом року зобов'язаний повністю усунути будь-які недоліки, розвинути і вдосконалити сервіси, які потрібні університетам.

За даними МОН, наразі відбулося зарахування на місця бюджетного замовлення, майже 90% вступників – зараховані, видано відповідні накази, триває перерозподіл залишку місць серед пільгових категорій, що мають переважне право на отримання місця державного замовлення. Міністерство також працює над вирішенням поточних проблем та проаналізує труднощі вступної кампанії, що виникали, зокрема щодо застосування "сільського коефіцієнту" та інших новацій, щоб не допустити їх у наступному році.  

Читайте також: Гроші на реформу освіти уряд буде шукати по світу – Гройсман

Раніше чиновники МОН заявляли, що у більшості випадків проблема розбіжності даних в електронних кабінетах вступників виникала через некоректне введення інформації вступниками та вищими навчальними закладами.

Повідомлялось, що з перших днів вступної кампанії електронна  база працювала з проблемами: база "зависала" та припускалася помилок у відображенні даних вступників. 

Також повідомлялося, що через технічні проблеми МОН дозволило абітурієнтам подавати заяви до вишів у паперовій формі. Дозвіл стосується лише тих, хто не може створити електронні кабінети.

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №31, 24 серпня-30 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >