Геращенко розкритикувала Міятович за методичний посібник ОБСЄ про українські та російські ЗМІ

Поділитися
Геращенко розкритикувала Міятович за методичний посібник ОБСЄ про українські та російські ЗМІ Ірина геращенко розкритикувала представника ОБСЄ з питань свободи слова
Українських журналістів не можна ставити в один ряд із російськими пропагандистами, заявила перший віце-спікер Ради.

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко виступила з критикою представника ОБСЄ з питань свободи слова та медіа Дуні Міятович у зв'язку з публікацією під її кураторством методичного посібника "Дві країни – одна професія", присвяченому взаємодії з українськими та російськими ЗМІ.

"Ось такі посібники видає ОБСЄ під кураторством Дуні Міятович. Тієі, яка не помічає арешту Миколи Семени в Криму, щось там тихеньке промурмотіла про Р. Сущенка ( без напполегливих нагадувань РФ з вимогою звільнити журналіста). А правда в тому, що вже рік в ОБСЄ з боку РФ заблоковано обрання нового представника з питань свободи слова і медіа, а Дуня Міятович з Сербіі утриималася там завдяки позиціі і підтримці РФ", – написала вона в Facebook.

На її думку, ставити знак рівності між російськими та українськими ЗМІ некоректно.

"Дві страни - одна професія, це може про якісь інші страни, відомі пані Дуні , але не про РФ і Украіну. Я більш високоі думки про украінські ЗМІ і журналістів, аби вважати, що вони однієі " крові і профєсіі" з російськими пропагандистами і розпалювачами війни, прямими учасниками гібридноі війни. І мені шкода пані Міятович , яка робить вигляд, що цього не помічає. І прикро за ОБСЄ", – уклала вона.

Читайте також: Спостерігачі ОБСЄ помітили російських військових під Маріуполем

Раніше Генеральний секретар Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) Ламберто Заньєр заявив про відсутність серед 57 країн-членів організації єдності з питання конфлікту на Сході України.

Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін у ході зустрічі з генеральним секретарем ОБСЄ Ламберто Заньєром закликав організацію забезпечити постійний моніторинг Спеціальної моніторингової місії (СММ) на лінії розведення, а також присутність спостерігачів місії на неконтрольованій ділянці українсько-російського державного кордону в ОРДЛО.

Зустріч Клімкіна і Заньера відбулася в ході засідання Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ в Гамбурзі 8 грудня.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі