Новини України - Експерти не виявили плагіату у докторській дисертації дружини Вячеслава Кириленка - Україна - dt.ua

Харківські експерти не виявили плагіату у докторській дисертації дружини віце-прем'єра Кириленка

13 травня, 2016, 13:08 Роздрукувати

Експертна комісія Харківського педуніверситету прийшла до висновку, що дисертаційна робота Катерини Кириленко "є самостійним науковим дослідженням".

Експерти вважають дисертацію Катерини Кириленко самостійним науковим дослідженням © РБК-Украина

Міністерство освіти і науки надіслало висновок експертної комісії спеціалізованої вченої ради Д 64.053.04 Харківського національного педагогічного університету ім. Г. Сковороди до спецради Національного університету біоресурсів і природокористування (НУБіП) України для розгляду. 

Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит редакції тижневика "Дзеркало тижня. Україна" на адресу міністра освіти і науки України Лілії Гриневич. 

"Питання щодо дисертації Кириленко К. М. буде розглянуто Атестаційною колегією міністерства після прийняття рішення радою Д26.004.18 (НУБіП. — ред.) в установленому порядку". Про терміни розгляду не повідомляється. На засіданні Атестаційної колегії 12 травня питання щодо дисертації Кириленко К. М. було знято з порядку денного. Новий міністр і однопартійка чоловіка Катерини Кириленко Вячеслава Кириленка  Лілія Гриневич повідомила членам колегії, що питання розглядатиметься "в законодавчому полі". Спочатку спеціалізована вчена рада НУБіП має вивчити висновок експертної комісії і прийняти рішення "в публічній площині", а вже на після цього МОН винесе свій вердикт", - сказано у відповіді.

Експертна комісія ХНПУ у складі доктора педагогічних наук, проф. В. М. Гриньової, доктора педагогічних наук, проф. О.М. Іонової, доктора педагогічних наук, проф. О. В. Попової, "за результатами поглибленого вивчення матеріалів дослідження Кириленко К. М.", вважає, зокрема, що дисертаційна робота "є самостійним науковим дослідженням". "Розглянуті на предмет плагіату праці не торкаються основної частини дослідження", - заначили експерти.

Як відомо, раніше в ЗМІ, були опубліковані факти щодо масштабного плагіату в докторській дисертації Катерини Кириленко. 

 

 

Нагадаємо, Міносвіти обіцяло протягом місяця перевірити на плагіат дисертацію дружини Кириленка. Раніше доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри культурології факультету магістерської підготовки КНУКІМ Тетяна Пархоменко звинуватила Катерину Кириленко, дружину віце-прем'єр-міністра культури В'ячеслава Кириленка, в плагіаті дисертації на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю "теорія і методика професійної освіти".

Член-кореспондент НАН України Валерій Мазур у своїй статті для ZN.UA заявив, що поширення плагіату в наукових публікаціях, в тому числі дисертаціях, носить характер епідемії, і запропонував ввести кримінальну відповідальність за плагіат, як за всяке інше злодійство.

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1281, 8 лютого-14 лютого Архів номерів | Зміст номеру < >