Дві третини учасників референдуму підтримають вступ України до НАТО

Поділитися
Дві третини учасників референдуму підтримають вступ України до НАТО Українці сподіваються на НАТО і Сполучені Штати Америки © nato.int
У референдумі планують взяти участь 64% громадян України, з них тільки 28% з них проголосують проти.

Більшість громадян вважають, що найкращим варіантом гарантування безпеки для України був би вступ до НАТО – так вважають 38,5% і ще 5% сподіваються на військовий союз із США, свідчать дані опитування фонду "Демократичні ініціативи" і Центру Разумкова.

Позаблоковий статус обстоюють 29%, а підтримка військового союзу з Росією та іншими країнами СНД становить вже стабільні 5%.

Якби найближчим часом відбувся референдум щодо вступу України до НАТО, у ньому взяли би участь 64% населення, серед яких 66% проголосували б "за", 28% – проти (6% не визначилися).

Дослідження проведено фондом "Демократичні ініціативи" і Центром Разумкова з 15 по 19 грудня 2017 року серед 2004 респондентів у всіх регіонах України за винятком окупованих територій. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

У грудні 2017 року президент Петро Порошенко заявив про те, що референдуми про вступ України в НАТО і ЄС пройдуть в найближчому майбутньому, заявив. "Ми твердо тримаємо курс на євроатлантичну інтеграцію, - і навіть не сумнівайтесь, що в найближчому майбутньому в Україні точно пройдуть референдуми про вступ до НАТО, і я переконаний, що народ України підтримає таку мою ініціативу, і про членство в Європейському Союзі", - сказав він.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі