Дубілет запропонував спосіб заощадити кошти на обслуговування міністерств

Поділитися
Дубілет запропонував спосіб заощадити кошти на обслуговування міністерств © Прес-служба Кабміну України
За словами міністра Кабінету міністрів, зараз багато функцій різних міністерств дублюються між собою.

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет заявив про початок реформи Кабміну, яка має заощадити бюджетні кошти та зробить уряд ефективнішим. Як зазначив Дубілет у своєму Telegram-каналі, всі міністерства можуть зібрати в одну будівлю.

"Я хочу до кінця наступного року централізувати все, що можна, де це не заважатиме ефективній роботі. Причому я впевнений, що у цій централізації є великий потенціал не тільки з міністерствами, а й з іншими органами влади, аж до регіонів. Само собою, щоб ефективно все централізувати, багато функцій потрібно спростити і перевести в електронну форму (відповідь на питання "А як же ми будемо документи носити?"). Так, дивись, всі міністерства зможуть з'їхатися в одну будівлю на Грушевського, а не займати купу нерухомості по Києву", - написав Дубілет.

За його словами, велика кількість функцій різних міністерств дублюються між собою, зокрема бухгалтерія, базове ІТ, документообіг тощо. Міністр зазначив, що всього таких напрямків нарахували 19. Дубілет також зауважив, що багато співробітників міністерств "займаються не формуванням або реалізацією політик, а підтримуючими функціями".

Дубілет додав, що так сталося, тому що з одного боку, кожне міністерство зараз є окремою юридичною особою, і "багато атрибутів їм передбачається за законом". Окрім того, за його словами, останнього часу міністри часто намагалися відгородитися одне від одного, а не працювати, як одна команда.

"На цьому тижні ми домовилися з новоствореним Міністерством цифрової трансформації, що вони не будуть набирати людей в два департаменти (кадри та бухгалтерія), а будуть "аутсорсити" ресурси Секретаріату", - додав Дубілет.

Раніше Дубілет заявив про те, що вивчає можливість скасування згоди на обробку персональних даних. Міністр вважає, що якщо дійсно є принципова необхідність брати згоду, то її можна дописати в кінці документа, а не підписувати окремим листом.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі