Для гасіння пожеж на Житомирщині задіють важку військову техніку

Поділитися
Для гасіння пожеж на Житомирщині задіють важку військову техніку Кілька десятків будинків згоріли в селі на Житомирщині © 24 канал
На Київщині рятувальники щодня ліквідують 100 осередків займання.

Глава ДСНС Микола Чечоткін звернувся в Генштаб ЗСУ з проханням допомогти рятувальникам загасити лісові пожежі на Житомирщині. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко. За його словами, така допомога від збройних сил буде негайно надана.

Також він додав, що в основному горить лісова підстилка, трава, сухе торішнє листя, бурелом на площі до 1000 гектарів. Зараз ситуація під контролем. Геращенко зазначив, що в першу чергу рятувальники захищають населені пункти.

Станом на 18 годину 17 квітня тривають роботи по наданню допомоги працівникам лісгоспів у гасінні лісових пожеж в Виступовицькому лісництві ДП "Овруцький СЛГ" (с. Рудня) і Бережестському лісництві ДП "Овруцький ЛГ" (с. Бережесть) Овруцького району.

До ліквідації пожежі залучено 112 рятувальників і 24 спецавтомобілі, 311 працівників лісництв та 55 одиниць техніки. Також залучено 3 літаки АН-32П від ДСНС. Для надання допомоги спрямовано важку інженерну техніку (БАТ) Збройних сил України.

У Чорнобильській зоні триває тління значних вогнищ поблизу села Корогод, де 16 квітня через сильний вітер з'явилися осередки вогню. За даними ДСНС, щодня на території Київської області ліквідується майже 100 пожеж в екосистемах.

Зведений загін ДСНС виконує роботу з локалізації вогнищ в Корогодському, Дитятківському, Паришивсбькому і Денисовицькому лісництвах. Загрози для критичних об'єктів, такі як "Укриття", "Вектор" та іншим немає.

До гасіння залучено понад 700 осіб і 156 од. техніки, з них від ДСНС майже 575 осіб та 111 од. техніки, у тому числі 3 вертольоти. Для надання допомоги спрямовано важку інженерну техніку (3 Бати і ІМР) Збройних сил України.

Радіаційний фон по м. Києву і Київській області в межах норми і не перевищує природних фонових значень (р. Київ - 0,014 мР / год, Київська область - в межах 0,011 мР / год при допустимій тлі 0,05 мР / год, м. Чорнобиль - 0,021 мР / год, На КДП Дитятки 0,02 мР / год. при контрольно допустимому рівні в 0,055 мР / год).

За даними сервісу контролю якості повітря IQAir, індекс забруднення повітря в Києві знизився більш ніж у три рази. Київ займає дев'яту сходинку у рейтингу найбільш забруднених міст світу.

Раніше повідомлялося про те, що лісові пожежі знищили 30% туристичних локацій в Чорнобильській зоні.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі