ДБР завело справу на прокурорів САП за фальсифікацію справи Продана

Поділитися
ДБР завело справу на прокурорів САП за фальсифікацію справи Продана © Державна фіскальна служба

Державне бюро розслідувань (ДБР) відкрило кримінальне провадження проти прокурорів Спеціальної антикорупційної прокуратури (САП), які ведуть справу екс-керівника Державної фіскальної служби (ДФС) Мирослава Продана. Про це повідомила його адвокат Ольга Просянюк, пишуть "Українські Новини".

"ДБР починає розслідувати фальсифікацію матеріалів слідства у справі Продана. На сьогодні нам вдалося спростувати абсолютно всі так звані "докази", на яких будувалася підозра. Отримано кілька авторитетних судових експертиз, які підтверджують, що "розрекламована" прокурорами листування в месенджері Telegram сфальсифікована. Інформація знята не з телефону Продана, а з якоїсь флешки. Експерти встановили, що частина файлів записувалися на USB-накопичувач вже після його вилучення. Тому навіть не бачу сенсу коментувати його "вміст". Експертиза встановила, що Продан фізично не може мати відношення до листування. Листування сфабриковане", - пояснила адвокат.

За словами Ольги Просянюк, справа в цілому побудовано на фальсифікації. Адвокат стверджує, що слідство не призвело ні єдиного доказу, що екс-глава ДФС або члени його сім'ї мають відношення до зазначених у справі об'єктів нерухомості.

"Показання свідків, на які посилається наслідок, існують тільки в уяві прокурорів. Жоден свідок ніколи не заявляв, що сім'я Продана має хоч якесь відношення до фігурують у справі об'єктів нерухомості. Мало того, в рішенні Солом'янського районного суду від 6 лютого встановлено, що в нерухомості та автомобілів є законні власники. І це власники зараз відстоюють свої права. І в інформації, отриманої САП від "компетентних органів Туреччини", які САП так любить згадувати, також говориться, що Проданий не має до нерухомості відносини!" - зазначила Просянюк.

Просянюк впевнена, що рішення Конституційного суду, яке скасувало статтю, яку закидають Мирославу Продану, - це подарунок слідству.

"Недавнє рішення Конституційного суду, який визнав неконституційною статтю 382-2 Кримінального кодексу, - це подарунок не нам. Це подарунок САП. Тепер вони можуть полегшено зітхнути, розвести руками і закрити справу, нібито з незалежних від них причин. Адже в іншому випадку в суді їм довелося б червоніти і бліднути, тримаючи відповідь за "липову" доказову базу. Для нас рішення Конституційного суду - це мінус, оскільки ми зацікавлені не просто в закритті справи. Ми зацікавлені довести, що звинувачення брехливі, а матеріали слідства - фальсифікація", - підкреслила Просянюк.

Поділитися
Підготував/ла Ирина Знась
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі