CNN показав кадри затримання СБУ північнокорейських шпигунів у 2011 році

Поділитися
CNN показав кадри затримання СБУ північнокорейських шпигунів у 2011 році СБУ кілька місяців планувала спецоперацію із затримання шпигунів КНДР, повідомив CNN
Офіцер СБУ розповів телеканалу про спецоперацію із затримання шпигунів КНДР.

Офіцер Служби безпеки України стверджує, що отримання КНДР ракетних технологій з українських підприємств є неможливим, так як всі подібні спроби були припинені.

Телеканал CNN опублікував відео затримання і арешту двох північнокорейських шпигунів, які намагалися отримати секретну інформацію про двигуни для ракет у 2011 році.

На оприлюднених кадрах двоє людей азіатської зовнішності фотографують, за їхніми припущеннями, секретні документи, які лежали в одному з гаражів, після чого співробітники СБУ їх заарештовують.

За даними телеканалу, ці документи були підроблені спеціально для операції української спецслужби, яка планувалася кілька місяців.

Повідомляється, що цей відеозапис надав журналістам, бажаючий залишитися анонімом, офіцер СБУ, який працював раніше над справою шпигунів з Північної Кореї. За його словами, отримання КНДР ракетних технологій з України є неможливим, так як всі спроби шпигунства були припинені.

Він також повідомив про те, що в 2011 році два інших північнокорейця, які вирушили в Україну з посольства в Москві, були депортовані після того, як їх упіймали на спробі отримати ракетне обладнання. Крім того, був депортований ще третій шпигун КНДР, якому доручили транспортувати пристрої з України.

За словами офіцера, у 2015 році ще п'ять громадян КНДР були депортовані за "допомогу розвідувальній роботі Північної Кореї в Україні".

Повідомляється, що два північнокорейських шпигуна, зображених на відео, в даний час відбувають восьмирічні тюремні терміни за шпигунство у в'язниці Житомира.

14 серпня видання The New York Times оприлюднило думку фахівця з ракетних питань Майкла Еллемана про те, що останні успіхи КНДР у випробуванні міжконтинентальної балістичної ракети "стали можливі завдяки покупкам потужних ракетних двигунів на чорному ринку, ймовірно, з українського заводу, що має історичні зв'язки з російською ракетною програмою".

Потім Еллеман заявив, що ніколи не стверджував про причетність української влади до постачання ракетних двигунів в КНДР.

16 серпня президент України Петро Порошенко доручив провести ретельне розслідування інформації New York Times про те, що Україна може бути причетна до постачання ракетних двигунів в КНДР.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі