Чим довше сидять діти над "домашкою", тим гірші результати з математики — дослідження

Поділитися
Чим довше сидять діти над "домашкою", тим гірші результати з математики — дослідження Ті, хто виконує домашку самостійно, показує вищі результати
УЦОЯО опубліковав результати першого в Україні моніторингового дослідження якості початкової освіти з математики.

Відповідно до результатів першого в Україні моніторингового дослідження якості початкової освіти "Ті учні, які не роблять домашні завдання з математики або витрачають більше години на те, щоб виконати домашнє завдання, мають нижчі середні бали сформованості математичної компетентності, ніж ті випускники початкової школи, які витрачають менше 30 хвилин або менше години на виконання домашнього завдання…"

Учні, із якими батьки робили домашнє завдання щодня, показали нижчі результати ніж ті, які виконували завдання самостійно. "Це може бути зумовлено тим, що саме зі слабкими учнями батьки часто вимушені робити домашні завдання, оскільки діти не можуть самостійно їх виконувати, ─ йдеться у звіті дослідження. ─ Це припущення підтверджується і тим, що ті діти, які часто просили допомогти батьків розібратися з новою темою з математики, також мають нижчі бали".

Детальний аналіз дослідження буде оприлюднений у свіжому номері тижневика "Дзеркало тижня. Україна".

Довідка ZN.UA
Моніторингове дослідження якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти» проводився Українським центром оцінювання якості освіти навесні 2018-го року. Це дослідження дозволило з'ясувати, чого навчилися у початковій школі діти, які не навчалися у НУШ і вивчали математику за старим Державним стандартом початкової освіти. Поки що оприлюднені дані дослідження стосовно математики. Пізніше будуть оприлюднені результати з читання. . Подібні дослідження проводяться в Україні вперше, але тепер вони стануть регулярними , згідно з новим «Законом про освіту». За програмою дослідження, воно буде проводитися раз на два роки до 2024 року.

Про те, навіщо нам математика у повсякденному житті, читайте у статті Вікторії Круглової "Математика: наука на мільйони?"

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі