Брак терористів у підрозділах "1 АК ДНР" досяг позначки у 40-70% - ІС

Поділитися
Брак терористів у підрозділах "1 АК ДНР" досяг позначки у 40-70% - ІС Навесні в одному з підрозділів терористів недорахувалися половини бойовиків © vk/club_donbasskih
Відтік бойовиків продовжує збільшуватись. Низка "частин" окупантів існує лише на папері, оскільки неукомплектована майже повністю.

Брак бойовиків у підрозділах "1 АК" терористичної організації "ДНР" становить від 70% до 40% в окремих частинах і має тенденцію до збільшення, повідомляє координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"Згідно з офіційною звітністю штабу "1 АК ДНР", яка передається вищому керівництву (російським кураторам), укомплектованість підрозділів армійського корпусу становить близько 96% (приблизно 21 тисяча військовослужбовців). Цей показник береться за основу для визначення обсягів фінансування та матеріального забезпечення підрозділів корпусу. Фактично ж на сьогоднішній день нестача особового складу в полках і бригадах становить від 70% до 40% в окремих частинах, і продовжує збільшуватися", - пише Тимчук на своїй сторінці в Facebook.

Так, нестача особового складу в "9 ошмп мп 1 АК ДНР" в жовтні досягла позначки у 45%. Аналогічна ситуація спостерігається і в "100 омб", де в окремих підрозділах укомплектованість знаходиться на рівні від 30 до 70%. Навесні цього року бригаду залишила понд половина терористів, а у вересні "звільнився" командир одного з підрозділів.

"Таким чином, в окремих випадках, чисельність роти у складі батальйону не перевищує чисельності взводу", - зазначає координатор ІС.

А деякі підрозділи російсько-терористичних військ існують лише на папері, оскільки некомплект у них сягає 95-100%.

"Проведена восени ц. р. штабом 8-ї загальновійськової армії ЗС РФ інспекція виявила дані махінації зі звітністю щодо ступеню укомплектованості частин та підрозділів, що спричинило жорсткі дисциплінарні заходи стосовно низки командирів і начальників "1 АК ДНР". Тим не менш, наразі ситуація не змінилася", - додає він.

При цьому серед причин "звільнення" терористів у групі називають як їхнє розчарування політикою керівництва "ДНР", так і низькі "зарплати".

"На сьогодні грошове забезпечення рядового становить у середньому близько 15 тисяч рублів на місяць. Існують ще так звані "бойові", преміальні, тож заробіток теоретично повинен бути значно більшим. Однак постійні затримки фінансових надходжень на ці виплати з РФ, разом із махінаціями та крадіжками командирами частин і підрозділів цих коштів, роблять такі виплати нерегулярними. У підсумку, після кожної видачі місячного грошового забезпечення з лав корпусу йде приблизно у 3-5 разів більше особового складу, ніж приходить на службу за той самий період", - зазначає Дмитро Тимчук.

Часто бойовики дезертирують й через незадовільне ставлення командування до особового складу, поборів із заробітної плати та відсутності постачання і звільнювальних. Незадоволені вони й порушеннями умов "контракту": списанням убитих і поранених заднім числом.

Раніше в прес-центрі штабу АТО повідомляли про те, що жителі окупованих територій Донецької області дедалі частіше відмовляються служити в НЗФ бойовиків. Місцеві терористи отримують більш скромну "зарплатню", ніж "зарплата" російських найманців.

У зв'язку з браком особового складу в окупаційних військах призупинено звільнення офіцерів. Російське командування пропонує офіцерському складу підписувати нові контракти або звільнятись з негативною характеристикою, у зв'язку з чим проходження подальшої військової служби в будь-яких силових структурах РФ стає неможливим.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі