Бойовики за добу 44 рази обстріляли позиції ЗСУ в Донбасі

Поділитися
Бойовики за добу 44 рази обстріляли позиції ЗСУ в Донбасі Бойовики обстріляли позиції ЗСУ з великокаліберної зброї
На маріупольському напрямку під вогонь 152-х і 122-х міліметрової артилерії потрапили Широкіно і Бердянське.

За минулу добу бойовики 44 рази відкривали вогонь по позиціях бійців ЗСУ, використовуючи великокаліберні кулемети, міномети та артилерію 52 мм і 182 мм, повідомляють у штабі АТО.

"На луганському напрямку бойовики обстріляли з мінометів Новоолександрівку, Балку Кошарну і Кримське. З гранатометів і великокаліберних кулеметів – Лобачево, Новозванівку, Малинове. Новотошківське і Балку Кошарну – зі 120-ти міліметрових мінометів. Також по Станиці Луганській бойовики вели вогонь з гранатометів і кулеметів", - повідомляють у прес-службі АТО.

За словами спікера прес-центру Міноборони України з питань АТО полковника Леоніда Матюхіна, там же працював снайпер.

"На маріупольському напрямку під вогонь 152-х і 122-х міліметрової артилерії потрапили Широкіно і Бердянське. З мінометів, гранатометів, озброєння БМП і стрілецької зброї обстріляли Широкіно, Водяне, Новогригорівку, Мар'їнку, Новомихайлівку і Павлопіль. По Богаднівці і Мар'їнці вів вогонь снайпер", - зазначають у штабі.

Усього за добу зафіксовано 44 обстріли.

"На донецькому напрямку з мінометів були обстріляні Новгородське, Авдіївка, Луганське та Верхньоторецьке. З гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї – Луганське та Кірово", - додали в прес-центрі штабу АТО.

На саміті лідерів країн "Нормандської четвірки" 19 жовтня в Берліні була досягнута домовленість, що до кінця листопада голови МЗС затвердять основу проекту "дорожньої карти" з імплементації Мінських угод. Крім того, лідери країн попередньо домовилися про продовження роботи з розведення військ на чотирьох ділянках лінії зіткнення в Донбасі. Серед цих ділянок, зокрема, має бути і Дебальцеве Донецької області.

Проте міністри закордонних справ України, Німеччини, Франції та Росії на переговорах у Мінську 29 листопада не досягли прогресу в узгодженні "дорожньої карти" через відмову очільника МЗС РФ Сергія Лаврова обговорювати розміщення збройної місії ОБСЄ в Донбасі.

Детальніше про основні проблемні питаннях деокупації Криму і ОРДЛО читайте у статті Костянтина Батозького "Деокупація: початок" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі