Бойовики не пустили спостерігачів ОБСЄ в Горлівку

Поділитися
Бойовики не пустили спостерігачів ОБСЄ в Горлівку Спостерігачів ОБСЄ не пустили до Горлівки © Информационнно-аналитический центр СНБО
В ОБСЄ закликали всі сторони конфлікту в Донбасі сприяти доступу спостерігачів місії до місць, що представляють інтерес для СММ

Бойовики угруповання "ДНР" не пропустили спостерігачів ОБСЄ в підконтрольну сепаратистам Горлівку. Про це йдеться в повідомленні ОБСЄ.

1 квітня на блокпосту біля в'їзду в місто спостерігачів зупинили члени "ДНР" і заявили, що їм в'їжджати в Горлівку не можна. Причину такого рішення вони не пояснили. При цьому, за словами спостерігачів, інший транспорт бойовики пропускали.

Як заявили члени спостережної місії, їх також не пропустили в підконтрольний українській владі населений пункт Кримське (51 км від Луганську). На блокпосту українські силовики спостерігачам пояснили, що їхати далі дуже небезпечно.

Заступник голови СММ ОБСЄ Олександр Хуг сьогодні в Донецьку закликав усі сторони конфлікту в Донбасі сприяти безперешкодному доступу спостерігачів до місць, які представляють інтерес для місії.

"Сьогодні обидві сторони запевнили мене в тому, що наш доступ надалі буде розширено, щоб ми змогли відвідувати місця, які представляють інтерес для нашої роботи", - сказав Хуг.

За його словами, спецмиссия ОБСЄ фіксує масштабне пересування важкого озброєння в Донбасі, але поки не може заявити про повне виконання сторонами конфлікту взятих на себе зобов'язань щодо відведення озброєння від лінії протистояння.

Хуг заявив, що представники місії отримали доступ до місць тимчасової дислокації відведеного озброєння.

"Під час відвідувань таких місць дислокації озброєння ми вже почали складати списки техніки", - розповів заступник глави місії.

Спостерігачі ОБСЄ заявляють, що режим припинення вогню в Донбасі ще є нестійким.

Читайте також: ОБСЄ звинуватила українських військових в обстрілі Широкіно

12 лютого лідери України, Франції, Німеччини і Росії домовилися про припинення вогню на Донбасі з 15 лютого. Мінські домовленості також передбачають відведення важкого озброєння від лінії розмежування.

Україна 13 березня передала місії ОБСЄ список озброєння, відведених від лінії зіткнення в Донбасі з 26 лютого по 7 березня.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі