Більшість українців за власний шлях розвитку країни - Україна - dt.ua

Близько 7% українців за розвиток країни в напрямку Росії — опитування

31 січня, 14:58 Роздрукувати

Третина українців за просування в ЄС.  

© Сегодня

У питанні зовнішньополітичного розвитку українці в більшості є прихильниками власного шляху з використанням своїх ресурсів, а також руху в напрямку Європи і Заходу. Про це свідчать результати опитування, проведеного трьома соціологічними компаніями (Центр соціальних і маркетингових досліджень "Соціс", Київський міжнародний інститут соціології та Центр Разумкова).

На питання "Який зовнішньополітичний шлях розвитку ви вважаєте для України пріоритетним?" в цілому по Україні 48,5% респондентів відповіли, що Україна повинна вибрати власний шлях розвитку, спираючись на власні ресурси. 38,8% вважають, що країна повинна більш рішуче рухатися в напрямку Європи і Заходу.

При цьому 6,8% опитаних дотримуються думки, що Україна повинна рішучіше рухатися в напрямку Росії та Сходу. Найбільша кількість прихильників такого розвитку країни на сході — 21,3%.

Ще 5,9% громадян відмовилися відповідати на запитання.

Дослідження проводилося з 16 по 29 січня 2019 року силами трьох соціологічних компаній (Центр соціальних і маркетингових досліджень "Соціс", Київський міжнародний інститут соціології та Центр Разумкова). Вибірка – 11 тис. респондентів у всіх областях України (без урахування населення АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей), для населення старше 18 років. Статистична похибка дослідження: +/-0,9%. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face) за місцем проживання респондента.

Читайте також: На президентські вибори мають намір прийти 74% українців — опитування

Раніше президент Петро Порошенко заявив, що Україна в 2024 році подасть заявку на членство в Європейському Союзі і НАТО.

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >