Соцопитування Україна - Більшість українців за заборону мігрантів, проституції, одностатевих стосунків та марихуани - Україна - dt.ua

Більшість українців за заборону мігрантів, проституції, одностатевих стосунків та марихуани

8 вересня, 2016, 13:41 Роздрукувати

Українці залишаються дуже консервативними у своїх поглядах. Ненавидять гомосексуалів, повій і мігрантів. Але лояльні до абортів.

Шокуючі дані: Більшість українців живе в Середньовіччі © Соціологічна група "Рейтинг"

На думку більшості українців, найбільшої заборони вимагає доступ до легких наркотиків, одностатеві стосунки, вільний продаж зброї і проституція, свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг".

Як зазначають соціологи, в динаміці (з 2012 року) посилилася підтримка заборони доступу до легких наркотиків, вільного продажу зброї громадянам, одностатевих стосунків, а також працевлаштування мігрантів з інших країн. Не змінилося ставлення до лібералізації показів по телебаченню еротичних фільмів і проституції. Зате більш лояльним стало ставлення до абортів і заборони смертної кари. Загальною залишається тенденція: чим молодша людина, чим вище його доходи і рівень освіти, тим більш ліберальні її погляди. До того ж жінки та мешканці сіл, як правило, більш консервативні у своїх переконаннях.

Так, за повний доступ або, принаймні, за обмеження вільного продажу зброї для громадян виступають 11% респондентів, 17% - вважають, що слід істотно обмежити, але не забороняти, при цьому більшість (69%) - за повну заборону.

9
Соціологічна група "Рейтинг"

22% опитаних вважають, що не потрібно обмежувати працевлаштування в Україні мігрантів з інших країн, 28% - вважають, що слід істотно обмежити, але не забороняти, при цьому більшість (39%) - за повну заборону.

4
Соціологічна група "Рейтинг"

31% опитаних вважають, що потрібно не обмежувати аборти в Україні, 27% - вважають, що слід істотно обмежити, але не забороняти, водночас чверть за повну заборону.

6
Соціологічна група "Рейтинг"

Тільки 3% респондентів вважають, що потрібно не обмежувати легкі наркотики (типу марихуани) в Україні, 10% згодні з істотним обмеженням, але не забороняти, одночасно абсолютна більшість (85%) за повну заборону.

5
Соціологічна група "Рейтинг"

15% респондентів вважають, що не потрібно обмежувати показ по телебаченню фільмів еротичного характеру, 32% - думають, що варто суттєво обмежити, але не забороняти, водночас майже половина (46%) - за повну заборону.

2
Соціологічна група "Рейтинг"

12% респондентів вважають, що потрібно не обмежувати проституцію в Україні, 21% згодні на істотне обмеження, але не забороняти, одночасно 53% виступають за повну заборону.

7
Соціологічна група "Рейтинг"

Тільки 8% респондентів вважають, що не потрібно обмежувати одностатеві відносини в Україні, 15% - думають, що варто суттєво обмежити, але не забороняти, при цьому більшість (69%) - за повну заборону.

3
Соціологічна група "Рейтинг"

31% опитаних підтримують повну заборону смертної кари в Україні, 20% виступають за істотне обмеження, але не заборона, 14% вважають, що не можна обмежувати, стільки ж (14%) за повне відновлення смертної кари в Україні.

8
Соціологічна група "Рейтинг"

Опитування проведено Соціологічною групою "Рейтинг" на замовлення Аналітичного центру RATING Pro протягом 21-28 червня 2016 року серед 2200 респондентів у всіх регіонах України, крім окупованих територій. Помилка репрезентативності не більше 2,1%.

Читайте також: Більшість українців хочуть заборонити депутатам знову балотуватися в Раду

За даними опитування фонду "Демократичні ініціативи" і КМІС, проведеного в серпні 2016 року, за роки незалежності в Україні помітна тенденція до гуманізації суспільних настроїв. За даними досліджень, у 1991 році 58% населення вважали, що смертна кара необхідна, в 2016 – 37%. У 1991 році 50% населення вважали, що хворих на СНІД слід ізолювати від суспільства, в 2016 – 21%. У той же час соціологи відзначають нетерпимість до осіб нетрадиційної сексуальної орієнтації. У 1991 році 35% населення були не згодні з тим, щоб "ставитися до гомосексуалістів, як до всіх інших людей". У 2006 році нетолерантність дещо зменшилася – до 29%, а в 2016 році знову зросла до 36%.

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Останній Перший Популярні Усього коментарів: 3
  • Serhiy Vorobey Serhiy Vorobey 23 грудня, 13:48 А що дивного?! Мій народ дійсно живе у пізньому Середньовіччі, або на поч.Ренесансу. В голові громадян України борщ з побрехеньок: ГМО - небезпечне, як не у нас, то у наших онуків "точно" виростуть роги й копита Гей-лобі пропаганда перетворить натуралів на геїв Вальцман - "справжнє" прізвище Президента Еволюція - це вигадка, "спростована" "ученими" ВІЛ - передається через кашель Хімія - тотально шкідлива, особливо дигідрогену монооксид Слава Богу ми вже не побиваємо покриток з байстрюками і знаємо що Земля обертається навколо Сонця, а "зірки" що падають - лише маленькі метеори, а не душі померлих. згоден 0 не згоден 0 Відповісти Цитувати ДякуємоПоскаржитись
Випуск №22-23, 15 червня-21 червня Архів номерів | Зміст номеру < >