Більшість українців підтримують впровадження жорсткіших карантинних заходів – дослідження

Поділитися
Більшість українців підтримують впровадження жорсткіших карантинних заходів – дослідження За добу коронавірус діагностували у 120 чоловік
41% населення не вважають COVID-19 загрозою для себе чи своїх рідних.

Майже половина громадян України підтримують ідею впровадження надзвичайного стану для мінімізації поширення коронавірусної інфекції. Ще більше погоджуються з впровадженням комендантської години, йдеться в дослідженні соціальної групи "Рейтинг".

Відомо, що у питанні впровадження на території України надзвичайного стану думки людей розділилися майже порівну: 49% - підтримали б таку ініціативу, 43% - ні. Що стосується комендантської години, то 58% українців виступають за її застосування.

  • 60% опитаних відзначили, що їх заощаджень, за умови припинення отримання доходів, вистачить менше ніж на місяць. 16% відзначили, що їм вистачить заощаджень на термін до 2-х місяців, 7% - до 3-х місяців. 6% - до півроку, 3% - до року і більше.
  • 51% громадян (здебільшого жителі західних та центральних районів) вважають COVID-19 загрозою для себе чи своїх рідних, інші 41% - протилежної думки.
  • 83% людей повністю підтримують заборону на проведення масових заходів, страйків та мітингів.
  • 71% - підтримують можливість обмеження в'їзду в деякі міста.
  • 65% - віддали свої голоси за обмеження руху транспорту та його постійного огляду.
  • 74% також підтримують ідею про штрафування громадян, які порушують умови карантину.
  • 53% населення вважають, що влада частково приховує деяку інформацію стосовно розповсюдження коронавірусу.

Соціологічна група "Рейтинг"

Нагадаємо, що за добу коронавірус діагностували у 120 чоловік. Всього в країні 669 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 17 - летальних.

Відзначається, що дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.

Раніше повідомлялося, що абсолютна більшість українців, у яких виявили коронавірус SARS-CoV-2, молодші 60 років. Майже дві третини з них входять до віково групи від 30 до 60. Вік більшості з них (13,2%) від 60 до 70 років. 2,7% старше 70. Старше 80 і 90 років – 0,4% і 0,2% відповідно.

25 березня Кабінет міністрів оголосив режим надзвичайної ситуації на всій території України і продовжив карантин до 24 квітня. До цього режим надзвичайної ситуації діяв в областях, де були офіційно підтверджені випадки COVID-19.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі