Більшість українців назвали істотною користь від безвізового режиму

Поділитися
Більшість українців назвали істотною користь від безвізового режиму Мешканці Західної України найбільше виграли від безвізового режиму з ЄС
Оцінки практичної користі від безвізу з ЄС для держави і суспільства практично ідентичні, але відрізняються від оцінки практичної користі для респондентів особисто.

Восени 2017 року суттєвим ефект/користь від безвізу для держави і суспільства вважає відповідно 50% і 48% опитаних, не істотним – відповідно 25% і 28%, а ще 16% і 15% вважають, що оцінки давати ще рано, свідчать дані опитування Research & Branding Group.

Трохи інакші справи з оцінкою українцями ефекту / користі від "безвізу" для себе особисто: істотним його вважають тільки чверть опитаних (26%), тоді як не істотним – 57%, передчасним оцінювати особисту користь від "безвізу" вважають 11% українців.

В оцінці українцями ефекту масштабу/користі від "безвізу" існує ряд демографічних залежностей. Так, у всіх трьох випадках простежується зниження його значимості в залежності від віку (від молоді до представників старшого покоління) і регіону проживання (із Заходу на Схід).

Дослідження проводилося компанією R&B 27 жовтня - 9 листопада 2017 року серед 1802 осіб по всій території України за винятком Криму та ОРДЛО. Помилка вибірки склала 2,4% при рівні довірчої ймовірності Р=0,95.

Як свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг", більшість українців (55%) особисто зацікавлені в початку роботи безвізового режиму між Україною і Євросоюзом.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі